Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 9 січня, 03:47:20

Державним обвинуваченням доведено вину міського голови в одержанні неправомірної вигоди

13.08.2014   11:58

Державним обвинуваченням доведено в суді вину міського голови одного з районних центрів області в одержанні неправомірної вигоди.

Грошові кошти в сумі 18 тис. грн. ним взято за сприяння у прийнятті виконкомом міської ради рішення про визначення місця розташування тимчасового майданчика для роздільного сортування твердих побутових відходів на території полігону твердих побутових відходів.

Вироком місцевого суду від 8 серпня посадовця визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище).

Призначене судом покарання — 2 роки позбавлення волі з позбавленням на 1 рік права займати посади, пов’язані зі здійсненням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій, та з іспитовим строком в 1 рік; позбавлення 7 рангу посадової особи місцевого самоврядування.

У зв’язку з м’якістю призначеного покарання прокуратурою області готується апеляційна скарга.

Останні новини Чернігівщини

Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40

Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.

8 січня: цей день в Україні і світі

8 січня: цей день в Україні і світі 08:31

День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини