Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 03:23:17

Чернігівщина продовжує надавати гуманітарну допомогу армії

13.08.2014   07:40Агенцiя

12 серпня чергову партію матеріально-технічної допомоги для бійців з Чернігівщини відправлено в зону антитерористичної операції на схід України.

Під час брифінгу з цієї нагоди, голова обласної ради Микола Звєрєв щиро подякував органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та громадським організаціям, які відгукнулись на заклик обласного представницького органу і вкотре допомогли нашим воїнам, як продуктами харчування, так і товарами широкого вжитку. Особлива подяка керівником була висловлена на адресу ПАТ «Чернігіврибгосп», ВАТ «Продовольча компанія «Ясен», Чернігівської дирекції УДППЗ «УКРПОШТА» та громадської організація багатодітних сімей «Родина».

«Наші бійці мають відчувати, що на малій батьківщині їх не просто чекають, а й підтримують усім чим можливо», - наголосив Микола Звєрєв. Він також повідомив, що в черговий раз особисто супроводжуватиме гуманітарний вантаж до зони АТО, аби переконається, що вся допомога без втрат і зволікань була передана тим, для кого вона збиралася. Як розповів керівник, по ходу руху вантажівки до неї приєднаються ще дві з Києва. Там збором гуманітарної допомоги для військових з Чернігівщини опікувалися місцеві підприємці.

Одночасно з брифінгом журналісти могли спостерігати за процесом завантаження продуктів харчування та різноманітних речей для наших воїнів. Вся допомога спочатку ретельно звірялася з відомостями, а вже потім потрапляла до кузова автівки.

На прохання представників засобів масової інформації голова обласної ради також прокоментував наміри офіційної Москви під конвоєм доправити на схід України вантажі з так званою гуманітарною допомогою.

Микола Звєрєв назвав подібні дії росіян цинічними. За його словами, населення Донбасу дійсно потребує широкої гуманітарної допомоги. Але якщо допомогу пропонує держава, політика якої безпосередньо призвела до виникнення біди, то у цьому проглядається ніщо інше, як відвертий цинізм. «Краще б Російська Федерація забрала свої «гради», міномети і зупинила війну. Це була б найкраща допомога, а ніж та їжа, яку вони нам зараз направляють», - сказав Микола Звєрєв. Він висловив переконаний, що режим Путіна врешті відповість за свої злочини в Україні.

Останні новини Чернігівщини

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця 18:10

У зв'язку з колійними роботами, з 08:00 28.09.2022 до 17:00 03.10.2022 буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця поблизу м. Бобровиця.

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт 14:15

«Кожен із нас зараз має робити все, що він може, тільки трішки більше!» – каже чернігівська волонтерка Марина Лисенко, яка організувала плетіння маскувальних сіток на фронт.

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва 14:11

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко 14:08

Журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко залишилася у блокадному Чернігові, під обстрілами російської армії, щоб бути зі своєю громадою, інформувати людей про загрози, показувати Україні та світові, що відбувається.

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди 14:05

Обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди державним інспектором контролюючого органу (ч. 1 ст. 368 КК України).