Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 жовтня, 02:30:26

Партнерські відносини - пріоритет повсякденної роботи міських податківців

13.08.2014   07:29Агенцiя

ДПІ у м. Чернігові зацікавлена у підтриманні постійного конструктивного діалогу з бізнес – колами міста. Для керівників підприємств та організацій, бухгалтерів і підприємців постійно проводяться безкоштовні навчання.

З початку року проведено 29 семінарів, у яких взяли участь майже 1,5 тисячі платників.

Учасники семінарів розглядали питання, що стсуються змін у податковому законодавстві, адміністрування ЄСВ, основ ведення підприємницької діяльності, роботи електронних сервісів Міндоходів, подання звітності в електронному вигляді, відповідальністі суб’єктів господарювання за корупційні правопорушення тощо.

Користується неабиякою увагою серед платників і проведення Інтернет – семінарів. Адже така форма діалогу між податківцями та представниками бізнесу надзвичайно зручна та змістовна. Кваліфіковані відповіді на питання профільних фахівців у форматі Інтернет – семінарів завжди стають у нагоді тим платникам, які звертаються за роз’ясненнями.

Крім того, в інспекції постійно відбуваються засідання «круглого столу», зустрічі з громадськістю, громадські слухання. Щотижнево у міському центрі зайнятості для майбутніх підприємців проводиться зустріч з основ податкового законодавства та ведення підприємницької діяльності. Майбутніх підприємців цікавлять питання переваг застосування спрощеної системи оподаткування, обрання групи платника єдиного податку, термінів сплати податків, порядку отримання безкоштовних ключів для електронного звітування.

Проведення зустрічей з майбутніми платниками - школярами та студентами - вже стало доброю традицією. Фахівці інспекції переконані, що знання у сфері оподаткування допоможуть молоді зайняти активну позицію свідомого громадянина у майбутньому.

Невідємною частиною роботи фахівців управлінь інспекції стало проведення телефонного зв'язку «гаряча лінія». Адже під час його сеансу дозвонювачі мають можливість з перших вуст отримати повні відповіді на актуальні питання та змістовні роз’яснення з питань новацій податкового законодавства.

Працівники ДПІ у м. Чернігові працюють з платниками на засадах взаємної поваги та довіри. А принцип партнерських відносин з ними завжди залишатиметься одним із пріоритетів у повсякденній роботі.


Інформаційно – комунікаційний сектор ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини