Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 06:40:29

Чернігівщина продовжує надавати гуманітарну допомогу армії

12.08.2014   16:46

12 серпня чергову партію матеріально-технічної допомоги для бійців з Чернігівщини відправлено в зону антитерористичної операції на схід України.

Під час брифінгу з цієї нагоди, голова обласної ради Микола Звєрєв щиро подякував органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та громадським організаціям, які відгукнулись на заклик обласного представницького органу і вкотре допомогли нашим воїнам, як продуктами харчування, так і товарами широкого вжитку. Особлива подяка керівником була висловлена на адресу ПАТ «Чернігіврибгосп», ВАТ «Продовольча компанія «Ясен», Чернігівської дирекції УДППЗ «УКРПОШТА» та громадської організація багатодітних сімей «Родина».

«Наші бійці мають відчувати, що на їхній малій батьківщині їх не просто чекають, а й підтримують усім чим можливо», - наголосив Микола Звєрєв. Він також повідомив, що в черговий раз особисто супроводжуватиме гуманітарний вантаж до зони АТО, аби переконається, що вся допомога без втрат і зволікань була передана тим, для кого вона збиралася. Як розповів керівник, по ходу руху вантажівки до неї приєднаються ще дві з Києва. Там збором гуманітарної допомоги для військових з Чернігівщини опікувалися місцеві підприємці.

Одночасно з брифінгом журналісти могли спостерігати за процесом завантаження продуктів харчування та різноманітних речей для наших воїнів. Вся допомога спочатку ретельно звірялася з відомостями, а вже потім потрапляла до кузова автівки.

На прохання представників засобів масової інформації голова обласної ради також прокоментував наміри офіційної Москви під конвоєм доправити на схід України вантажі з так званою гуманітарною допомогою.

Микола Звєрєв назвав подібні дії росіян цинічними. За його словами, населення Донбасу дійсно потребує широкої гуманітарної допомоги. Але якщо допомогу пропонує держава, політика якої безпосередньо призвела до виникнення біди, то у цьому проглядається ніщо інше, як відвертий цинізм. «Краще б Російська Федерація забрала свої «гради», міномети і зупинила війну. Це була б найкраща допомога, а ніж та їжа, яку вони нам зараз направляють», - сказав Микола Звєрєв. Він висловив переконаний, що режим Путіна врешті відповість за свої злочини в Україні.

Останні новини Чернігівщини

7 місяців незламності українців – 7 фактів, які це підтверджують 22:09

Сьогодні – рівно 7 місяців, як Україна протистоїть повномасштабній збройній агресії Росії.

25 вересня - цей день в Україні і світі

25 вересня - цей день в Україні і світі 12:07

ДЕНЬ 214 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 214 RUSSIAN AGRESSION

24 вересня - цей день в Україні і світі

24 вересня - цей день в Україні і світі 10:00

ДЕНЬ 213 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 213 RUSSIAN AGRESSION

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів 15:11

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт по вул. Толстого у роботу міського пасажирського транспорту вносяться тимчасові зміни. Перекриття руху автотранспорту триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники»

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники» 15:10

Нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань, виявлену хоробрість та досягнення у спорті отримали кінологи зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у бойових діях і вже відзначилися у своїй роботі.