Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 грудня, 14:01:47

Протягом січня-липня 2014 року за матеріалами Держфінінспекції в Чернігівській області розпочато 37 досудових розслідувань

12.08.2014   10:50Агенцiя

За результатами розгляду матеріалів контрольних заходів упродовж січня-липня 2014 року правоохоронними органами розпочато 37 досудових розслідувань і складено 12 протоколів про вчинення адміністративних корупційних правопорушень.

Окрім того, за результатами участі фахівців Держфінінспекції  як залучених спеціалістів у перевірках, що їх проводили правоохоронні структури, розпочато   7  досудових розслідувань.

Реалізуючи своє право на звернення до суду в інтересах держави  пред'явлено 23 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму  2,2 млн грн.

Прес-служба Держфінінспекції в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31

8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.

11 грудня: цей день в Україні і світі

11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22

День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини