Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 грудня, 19:14:47

Без зв'язку немає управління, а без управління немає перемоги

08.08.2014   12:26

Сьогодні, 8 серпня, у Збройних Силах України відзначають День військ зв’язку, які є невід’ємною складовою вітчизняної армії.

З нагоди свята, представники регіональних засобів масової інформації  відвідали Чернігівський інформаційно-телекомунікаційний вузол, яким командує майор Володимир Пославський. Серед частин нашого військового гарнізону – ця  установа по-своєму унікальна. Адже у ній служить найбільше представників слабкої статі.

Командир вузлу розповів журналістам про історію та сучасність військ зв'язку в загальному та його військової частини зокрема. Зупинився також на питаннях ролі «нервів армії», як ще називають зв’язківців, у миротворчих місіях та модернізації технічних засобів до рівня вимог сучасності.

- Незважаючи на стереотип, що військова служба це чоловіче заняття, прекрасна половина нашого колективу виконує свої обов’язки сумлінно. Завдання, які ставляться перед військами зв’язку сьогодні, відповідальні та складні, і вимагають від особового складу високої організованості та дисципліни. Тому бойова готовність установ зв’язку повинна бути на порядок вище готовності військ, яких вони забезпечують. Без зв'язку немає управління, а без управління немає перемоги. Саме на цьому постулаті ми виховуємо наших  військовослужбовців та повсякчас підвищуємо їх професіоналізм. – розповів майор Володимир Пославський.

Журналісти також відвідали телефонний та приймальний радіоцентр, поспілкувалися з зв’язківцями на «робочих» постах під час несення чергування.

Наприкінці заходу командир інформаційно-телекомунікаційного вузлу майор Володимир Пославський привітав військовослужбовців, їхні родини, та побажав здоров’я та наснаги у цій нелегкій, але почесній та потрібній справі – службі у військах зв’язку.

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники провели роз’яснювальну роботу з любителями зимової риболовлі

Рятувальники провели роз’яснювальну роботу з любителями зимової риболовлі 10:13

Водойми області тільки-но почали вкриватися льодовим покровом, а любителі вже вийшли на зимову риболовлю. На жаль, люди іноді не замислюються, що така безпечність може коштувати їм життя. Тож, щоб запобігти нещасним випадкам на водоймах співробітники Корюківського районного відділу Головного управління ДСНС провели профілактично-інформаційний рейд.

Мистецький початок грудня

Мистецький початок грудня 10:06

Перший зимовий місяць у Чернігівському драмтеатрі ім. Т.Г.Шевченка обіцяє бути насиченим різноманітними культурно-мистецькими заходами. Це і передсвяткові концертні програми, і прем’єра казки та інтермедії для дітей біля Новорічної ялинки, і поновлені вистави діючого репертуару театру.

 Герої боїв біля Чернігова — у другій серії трилогії Суспільного «Битва за Чернігів»

Герої боїв біля Чернігова — у другій серії трилогії Суспільного «Битва за Чернігів» 09:57

6 грудня о 20:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів вийде друга частина документального фільму «Битва за Чернігів».

“BissQuit”: “Jazz-Куліса vol. XVII”

“BissQuit”: “Jazz-Куліса vol. XVII” 09:44

Оновлений склад — і нова концертна програма! Проєкт Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” ще раз підкреслює: “Джаз — музика вільних людей!”. Це гасло під час війни як ніколи актуальне.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події,  зареєстровані на території  області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані на території області за минулу добу 09:34

Протягом минулої доби зареєстровано 16 небезпечних подій, а саме: 15 пожеж,та 1 випадок загибелі на водних об’єктах. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.