Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 грудня, 18:33:21

Підтримуємо переселенців

08.08.2014   07:35Агенцiя

З метою забезпечення інформування громадян щодо послуг, які надає служба зайнятості, фахівці Чернігівського міського, Ніжинського та Прилуцького міськрайонних, Бахмацького та Щорського районних центрів зайнятості провели виїзні акції мобільного інформування. У них взяли участь 238 осіб, з них 13 - переселенці зі східних областей України.

Було запропоновано інформацію про наявність вільних робочих місць на підприємствах області. Проінформовано про перелік професій, за якими здійснюється навчання за направленням служби зайнятості.

Крім того, громадянам, які переміщуються з тимчасово окупованої території та зони проведення АТО, роздали листівки з актуальною для них інформацією, а саме: телефони «гарячих ліній», адреси місць для розміщення переселенців, контактні дані територіальних штабів та інших координаційних органів, установ та організацій регіонального та місцевого рівнів, які опікуються питаннями соціального захисту та надання соціальних послуг населенню та, зокрема, вимушеним переселенцям.


За інформацією Чернігівського обласного центру зайнятості

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна!

Рятувальники Чернігівщини застерігають рибалок - тонка крига дуже небезпечна! 12:03

Водойми Чернігівщини ледь вкрилися кригою, а на них вже можна побачити любителів зимової риболовлі. Проте, якщо не дотримуватись правил безпеки, таке хобі може призвести до трагічних наслідків.

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти

МОЗ: Переохолодження та обмороження: що це та як їм запобігти 12:00

У холодну пору року підвищується ризик холодової травми або, як її частіше називать у побуті, переохолодження. Актуальність цієї проблеми посилюється через постійне нищення цивільної інфраструктури терористичними військами російської федерації.

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами

Вироком суду призначено покарання мешканці м.Чернігова за торгівлю наркотичними засобами 11:20

Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова місцеву жительку визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту наркотичних засобів та психотропних речовин в особливо великих розмірах, вчиненому повторно (ч.3 ст.307 КК України) та призначено покарання у виді 9 років з конфіскацією майна, що належить їй на праві власності, окрім житла.

На Чернігівщині стартував пілотний проєкт «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі»

На Чернігівщині стартував пілотний проєкт «Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі» 11:05

Восени цього року рятувальники, поліцейські, освітяни та представники органів місцевого самоврядування підписали спільний Меморандум про співпрацю задля створення максимально безпечних умов навчання дітей. До його реалізації на Сіверщині першими долучились Ніжинська та Корюківська громади.

Повернути борг, щоб позбутися правових обмежень: скільки ніжинець завинив своїм дітям

Повернути борг, щоб позбутися правових обмежень: скільки ніжинець завинив своїм дітям 11:00

Якщо тривалий час не сплачувати аліменти, то сума всіх прострочених платежів утворює чималу заборгованість. Повертати дітям кошти допомагають державні виконавці, які зобов’язані у разі наявності підстав вжити обмежувальних заходів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини