Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 листопада, 19:29:42

Міліціонери викрали із маршрутки активіста "Правого сектору". ВІДЕО

07.08.2014   14:12Агенцiя

Повернувся із зони АТО - потрапив до рук мііції. Хлопець з прізвиськом "Тренер" воював у складі батальйону "Шахтар" на Донеччині.

Коли приїхав до Чернігова міліція затримала його прямо у маршрутці.

 - Витягли з маршрутки, ніхто нічого не пояснював. - каже активіст.

Жодних пояснень, посвідчень - поклали на підлогу, і привезли у відділення на Шевченка, 13. Взагалі, хлопець дивується: йому не надходила повістка, хоча всі дані у міліції про нього є. І практично активіст є колегою міліціонерам, адже всі, хто служить у добровільних батальйонах, мають статус спецпризначенця.

Найближчим часом активіст планує повернутися на Схід, воювати за мир у країні.

- Проти активіста відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.145 ККУ це "Погроза або насильство щодо працівника правоохоронних органів. Максимальне покарання за цією статтею - позбавлення волі до 5 років", - пояснили у міліції.

Детальніше у сюжеті ТК "Дитинець"



Побратими та активісти не залишили без уваги цю подію і прийшли під стіни міліції визволяти свого. А також зробили з цього приводу заяву:

"П’ятого серпня, після акції проти свавілля міліції і на підтримку одеських побратимів, яка відбулася під стінами обласного УМВС, троє невідомих у цивільному затримали нашого побратима.

Затримання відбулося в цинічній формі: прямісінько з маршрутки, на очах у десятків людей, троє працівників міліції у цивільному, витягли активіста Правого Сектору. Щоб він не пручався, його збили з ніг, вдягнули кайданки та затягли в автомобіль. Перед тим «Тренер» встиг набрати номер одного з активістів і сказати, що його затримали.

Зібравшись біля міського відділку МВС, ми з’ясували, що в журналі відвідувань наш побратим не числиться. Крім того, у ході подальшого допиту, йому сказали, що ніхто його не затримував, а він добровільно прийшов для дачі показань. Після чотиригодинного допиту (хоча за законом більше, ніж три години людину не можна тримати) його відпустили. Яким же було наше здивування, коли ми дізналися про те, що затримали його за статтею погроза працівникові міліції.

Ознайомившись з деталями справи, ми зрозуміли, що справа зумисне роздута, оскільки взагалі відсутня доказова база. «Тренер» тільки тиждень тому повернувся з побратимами з зони АТО. Доки хлопці воювали за Україну, ризикуючи своїм життям і здоров’ям (у ході запеклого бою з російськими найманцями під Донецьком один із наших бійців отримав поранення) тилові щурі (язик не повертається їх назвати колегами) точили ножі та фабрикували справу.

«Правий Сектор» розцінює це як початок репресій проти неугодних нинішній владі патріотів. Ми висловлюємо глибоке обурення діями працівників міського відділу МВС та заявляємо, що будемо стояти до кінця за своїх побратимів. Ніщо і ніхто не зупинить ідею, час якої настав!"

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини