Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 січня, 18:42:13

На кордоні Чернігівщини затримали зброю

06.08.2014   17:29

Співробітники Чернігівської митниці Міндоходів та прикордонники у пункті пропуску «Миколаївка» вилучили у нашого співвітчизника комплект зброї.

Громадянин, який прямував за межі України, намагався перетнути кордон по «зеленому коридору». Рішення про проведення поглибленого митного огляду було прийнято після його опитування та візуального огляду автомобіля.

Тому автомобіль «ТOYOTA CAMRY» перемістили до смуги «червоного коридору», а водію запропонували заповнити митну декларацію. Громадянин і тут продовжував «тримати марку» - не вказав у декларації про наявність у нього зброї, що знаходилась у багажнику авто.

У гривневому еквіваленті комплект зброї оцінений у понад 14 тисяч гривень, але у нинішній ситуації важко прогнозувати розміри шкоди від його можливого застосування. Поруч з мисливським карабіном знаходились набої 2-х видів – 47 та 60 штук, два магазини, чохол та настанова з експлуатації…

Зброю вилучили. Відносно громадянина митницею порушено адміністративну справу за статтею 472 Митного кодексу України, яка після завершення провадження буде направлена до суду.

Останні новини Чернігівщини

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18

У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45

У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини