Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 липня, 03:53:40

Із Швеції іномаркою з підробленими номерами узбек доїхав до Чернігівської області

06.08.2014   13:19Агенцiя

Учора прикордонники Чернігівського загону спільно з працівниками митниці у пункті пропуску «Нові Яриловичі» при в’їзді в Україну виявили легковий автомобіль марки «MITSUBISHI» з підробленими номерами кузова.

Транспортний засіб 1997 року випуску, що зареєстрований у Швеції, намагався перемістити 40-річний громадянин Узбекистану.

Під час проведення поглибленого огляду автомобіля  працівники пункту пропуску  виявили можливу заміну номера кузова шляхом механічного втручання.

Наразі для проведення подальшої перевірки громадянина Узбекистану разом з автомобілем передано співробітникам МВС

Державна прикордонна служба

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські затримали наркоторговця 15:58

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 49-річного чоловіка, який займався незаконними операціями з наркотичними засобами та психотропними речовинами, в тому числі їх незаконним збутом. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28

В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.

Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.

Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24

24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33

Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини