Керівником УДСБЕЗ УМВС України в Чернігівській області призначено Миколу Сича
Начальником Управління державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в Чернігівській області призначений полковник міліції Сич Микола Олександрович.
Микола Сич народився 11 липня 1976 року в селі Чорний Острів Хмельницького району Хмельницької області.
Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 2000 році на посаді оперуповноваженого служби ДСБЕЗ Одеського міського управління УМВС України в Одеській області.
Вже в процесі служби закінчив Одеський національний університет імені І.І.Мечникова за спеціальністю правознавство.
В 2006 році Микола Сич очолив відділення боротьби зі злочинністю в процесі приватизації на фондовому ринку відділу ДСБЕЗ Одеського міського управління УМВС.
З 2008 по 2010 рік обіймав посаду начальника управління по боротьбі з організованою злочинністю ГУМВС України в Одеській області.
З 2013 по 2014 рік очолював управління державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУМВС України в Запорізькій області.
Останні новини Чернігівщини
2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21
Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).
Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26
З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
28 січня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.