Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 12:14:18

Мобілізаційна підготовка: порушення змушують виправляти

05.08.2014   15:04

Тривають організовані прокуратурою Чернігівської області перевірки дотримання вимог законодавства щодо мобілізаційної підготовки і контролю за здійсненням цих заходів в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, які мають мобілізаційні завдання.

При виявленні порушень прокурорами вживаються заходи реагування, які змушують виправляти ситуацію.

Таким чином усунуто виявлені порушення в питаннях створення в органах державної влади окремих мобілізаційних підрозділів та кола їх роботи, у питаннях відповідності вимогам закону мобілізаційних планів та програм.

На виконання вимог прокурорів районів області виправлено й ряд порушень додержання вимог законодавства щодо забезпечення місцевими державними адміністраціями належного контролю, в тому числі за станом мобілізаційної готовності підприємств, установ та організацій, які залучаються до виконання мобілізаційних завдань.

Також органами прокуратури області проведено ряд перевірок щодо захисту конституційних прав громадян, призваних на військову службу під час мобілізації. Встановлено, що в більшості випадків мобілізовані громадяни звільнялися з роботи без збереження за ними середньомісячного заробітку. На виконання внесених за такими фактами подань органів прокуратури загалом поновлено на роботі близько 100 осіб.

Разом з тим, говорити про усунення всіх недоліків зарано. Зокрема, суттєві порушення виявлено перевірками утримання відповідними суб’єктами захисних споруд цивільного захисту у стані, визначеному нормами законодавства.

Всього за результатами проведених перевірок органами прокуратури області з вказаних питань внесено 46 подань. Наглядова та координаційна робота продовжуються.

Останні новини Чернігівщини

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані

Рівень заробітної плати в області: статистичні дані 11:14

Середньомісячна заробітна плата в області за січень-лютий цього року склала 8509 гривен. Темп зростання до аналогічного періоду попереднього року – 17,6%. Всеукраїнський показник – 10787 гривень із зростанням на 15,7%.

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: позачергове засідання виконавчого комітету 11:00

31 березня, під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

Чернігівський міський голова провів зустріч з лікарями міської лікарні №3

Чернігівський міський голова провів зустріч з лікарями міської лікарні №3 10:50

31 березня чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом з керівником міського управління охорони здоров'я Владиславом Кухарем провели зустріч з лікарями міської лікарні №3 для обговорення питань їх роботи з хворими на коронавірус у разі другої хвилі епідемії.

Військова прокуратура завершила досудове розслідування за фактом недбалості офіцера, що спричинила загибель співслужбовця

Військова прокуратура завершила досудове розслідування за фактом недбалості офіцера, що спричинила загибель співслужбовця 10:13

Військовою прокуратурою Чернігівського гарнізону Центрального регіону України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням лейтенанта ЗСУ у вчинені злочину, передбаченого ст. 415 ч. 1 КК України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини