Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 лютого, 15:01:54

Прокуратура через суд змушує підприємства платити громаді за землю відповідно до діючих ставок

04.08.2014   12:48

За наполягання прокуратури м. Чернігова комерційне підприємство буде сплачувати орендну плату за земельну ділянку у повному обсязі.

Як встановлено прокурорською перевіркою, підприємство, яке орендувало земельну ділянку по вул. Кільцевій, з 2011 року ухилялось від заключення додаткової угоди  щодо внесення змін до договору оренди. Необхідність вчинення таких дій передбачено самим договором, вимогами Податкового кодексу України і відповідними рішеннями міської ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Чернігова за станом на 01.01.2010», «Про затвердження ставок земельного податку та встановлення розміру орендної плати в місті Чернігові» від 29.07.2011.

Зважаючи на те, що підприємство ігнорувало законні вимоги Чернігівської міської влади, прокуратура м. Чернігова в інтересах держави звернулася до суду з позовом про зміну договору оренди. Відповідно до позовних вимог, нормативну грошову оцінку землі збільшено з 50,297 гривень на рік, як було раніше, до 133,620 гривень та, відповідно, збільшено розмір орендної плати майже у 2,7 рази.

Господарським судом Чернігівської області позов прокуратури задоволено, відповідні зміни до договору внесено.

 

Останні новини Чернігівщини

150 спортсменів області боролись за першість у змаганнях з вільної боротьби

150 спортсменів області боролись за першість у змаганнях з вільної боротьби 14:21

15 лютого в Мені проходили змагання обласного турніру з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2006-2011 року народження, присвячені 31 річниці виводу військ з Афганістану та пам’яті загиблих воїнів в локальних конфліктах.

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини 14:15

Успішні проекти та ініціативи, які вдалося реалізувати громадам Чернігівської області, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» стали однією з тем обговорення в День відкритих дверей у Чернігівському регіональному офісі Програми.

У музеї М.Коцюбинського відкрилася виставка мистецьких робіт ГО

У музеї М.Коцюбинського відкрилася виставка мистецьких робіт ГО "Алея майстрів Чернігова" 13:51

П’ята ювілейна виставка мистецьких робіт учасників ГО «Алея майстрів Чернігова» відкрилася у Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 13:32

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради

Погоджувальна рада затвердила питання 52 сесії Чернігівської міської ради 13:24

Засідання Погоджувальної ради перед проведенням 52 сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання відбулося 17 лютого. Головував на засіданні чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини