Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 січня, 03:41:29

Прокуратура через суд змушує підприємства платити громаді за землю відповідно до діючих ставок

04.08.2014   12:48

За наполягання прокуратури м. Чернігова комерційне підприємство буде сплачувати орендну плату за земельну ділянку у повному обсязі.

Як встановлено прокурорською перевіркою, підприємство, яке орендувало земельну ділянку по вул. Кільцевій, з 2011 року ухилялось від заключення додаткової угоди  щодо внесення змін до договору оренди. Необхідність вчинення таких дій передбачено самим договором, вимогами Податкового кодексу України і відповідними рішеннями міської ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Чернігова за станом на 01.01.2010», «Про затвердження ставок земельного податку та встановлення розміру орендної плати в місті Чернігові» від 29.07.2011.

Зважаючи на те, що підприємство ігнорувало законні вимоги Чернігівської міської влади, прокуратура м. Чернігова в інтересах держави звернулася до суду з позовом про зміну договору оренди. Відповідно до позовних вимог, нормативну грошову оцінку землі збільшено з 50,297 гривень на рік, як було раніше, до 133,620 гривень та, відповідно, збільшено розмір орендної плати майже у 2,7 рази.

Господарським судом Чернігівської області позов прокуратури задоволено, відповідні зміни до договору внесено.

 

Останні новини Чернігівщини

Навчитися жити далі: 12-річна бранка підвалу в Ягідному пройшла психологічну реабілітацію та бореться зі своїми страхами 11:30

“Я боялася всього” — 12-річна Аня може знову зайти у підвал в Ягідному, де її та ще 366 людей примусово утримували росіяни. Може відверто розповідати, що з нею сталося, жити з цим досвідом і допомагати одноліткам. Дівчинка стала учасницею програми — понад пів сотні дітей з різних куточків країни, які втратили батьків або пережили окупацію, протягом місяця перебували в Іспанії та щодня отримували психологічну терапію. Заснувала реабілітаційний табір для дітей киянка Оксана Лебедєва.

  Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною

Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною 11:16

В розпал зими рівень води в найбільших річках в межах Чернігівщини – Десні та Дніпрі підвищився немов під час весняного водопілля.

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня 11:07

Російська армія за минулу добу із мінометів обстріляли громади Чернігівського та Новгород-Сіверського району.

 На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора

На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора 10:58

Господарським судом Чернігівської області 24.01.2023 задоволено позов прокуратури в інтересах Ніжинської міської ради до приватного товариства щодо стягнення 1 млн 717 тис. грн безпідставно збережених коштів внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності площею майже 5,5 га без правовстановлюючих документів.

«Нетипові» пропозиції від роботодавців області

«Нетипові» пропозиції від роботодавців області 10:52

На Чернігівщині чимало хороших пропозицій від роботодавців, які готові платити гідну заробітну плату. База вакансій служби зайнятості оновлюється щодня, переглянути її можна на порталі державної служби зайнятості за посиланням https://chg.dcz.gov.ua. Найбільше вакансій для лікарів, слюсарів, водіїв, швачок, електромонтерів,підсобних робітників тощо.