Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 21:54:25

Прокуратура через суд змушує підприємства платити громаді за землю відповідно до діючих ставок

04.08.2014   12:48

За наполягання прокуратури м. Чернігова комерційне підприємство буде сплачувати орендну плату за земельну ділянку у повному обсязі.

Як встановлено прокурорською перевіркою, підприємство, яке орендувало земельну ділянку по вул. Кільцевій, з 2011 року ухилялось від заключення додаткової угоди  щодо внесення змін до договору оренди. Необхідність вчинення таких дій передбачено самим договором, вимогами Податкового кодексу України і відповідними рішеннями міської ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Чернігова за станом на 01.01.2010», «Про затвердження ставок земельного податку та встановлення розміру орендної плати в місті Чернігові» від 29.07.2011.

Зважаючи на те, що підприємство ігнорувало законні вимоги Чернігівської міської влади, прокуратура м. Чернігова в інтересах держави звернулася до суду з позовом про зміну договору оренди. Відповідно до позовних вимог, нормативну грошову оцінку землі збільшено з 50,297 гривень на рік, як було раніше, до 133,620 гривень та, відповідно, збільшено розмір орендної плати майже у 2,7 рази.

Господарським судом Чернігівської області позов прокуратури задоволено, відповідні зміни до договору внесено.

 

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.