Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 січня, 19:35:47

Оплата населенням Чернігівської області житлово-комунальних послуг та електроенергії у І півріччі 2014 року. ДОВІДКА

04.08.2014   07:44

На кінець червня 2014 р. за спожиті житлово-комунальні послуги населення області заборгувало організаціям-надавачам послуг 101,2 млн.грн. Найбільшу частку боргу становила заборгованість за централізоване опалення та гаряче водопостачання – 42,9%.

Разом з тим, з початку року борги зменшилися на 17,4%. У січні–червні жителі Чернігівщини сплатили за житлово-комунальні послуги 405 млн.грн., що з урахуванням погашення заборгованості минулих періодів становить 105,6% нарахованих сум. Найвищий рівень оплати (118,2%) був у Талалаївському районі. Менше, ніж нараховано, сплатили жителі Корюківського (99,5%) та Срібнянського (93,4%) районів.

Середні нарахування на одного власника особового рахунку за житлово-комунальні послуги та електроенергію (з розрахунку 150 кВт/год на місяць) у червні 2014р. становили 267,45 грн. (у червні 2013р. 250,90 грн.).

За централізоване опалення та гаряче водопостачання не сплачували упродовж 3 місяців й більше 50,6% власників особових рахунків, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 12,9%, за вивезення побутових відходів – 11,7%, за централізоване водопостачання та водовідведення – 10,2%, за газопостачання – 6,7%.
Крім того, за використану електроенергію населення не сплатило
8,1 млн.грн., а боржниками впродовж 3 місяців й більше з цього виду послуг були 2% користувачів.
 

Останні новини Чернігівщини

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів 09:50

Вчора, 30 січня, російські війська продовжували обстрілювати прикордоння Чернігівської та Сумської областей.

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій 09:27

Чернігівські редактори про новий закон “Про медіа” чули, деякі вже почали ознайомлюватися та вивчати як він вплине в подальшому на роботу. Більшість позитивно сприймають головну ідею нового закону - впорядкування діяльності різних видів медіа в Україні. Водночас, висловлюють застереження щодо реалізації на практиці окремих норм закону, зокрема, щодо створення наглядових рад для комунальних ЗМІ та наскільки суттєве стане посилення державного регулювання і впливу на редакції, в тому числі на онлайн медіа.

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти 09:20

Сьогодні до одного з підрозділів Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області на екскурсію завітали ліцеїсти варвинського ліцею №2.

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року»

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року» 09:10

Чернігівська міська ЦБС оголошує прийом заявок на участь у щорічному літературному конкурсі «Книга року-2022». До участі запрошуються автори книг, виданих у 2022 році, а також рукописів, які ще не вийшли друком.

 Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL»

Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL» 09:08

Жителі Киїнської громади, які відновлюють зруйновані чи постраждалі через війну оселі, отримали сьогодні мінеральну вату для утеплення.