Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 лютого, 19:17:14

Оплата населенням Чернігівської області житлово-комунальних послуг та електроенергії у І півріччі 2014 року. ДОВІДКА

04.08.2014   07:44

На кінець червня 2014 р. за спожиті житлово-комунальні послуги населення області заборгувало організаціям-надавачам послуг 101,2 млн.грн. Найбільшу частку боргу становила заборгованість за централізоване опалення та гаряче водопостачання – 42,9%.

Разом з тим, з початку року борги зменшилися на 17,4%. У січні–червні жителі Чернігівщини сплатили за житлово-комунальні послуги 405 млн.грн., що з урахуванням погашення заборгованості минулих періодів становить 105,6% нарахованих сум. Найвищий рівень оплати (118,2%) був у Талалаївському районі. Менше, ніж нараховано, сплатили жителі Корюківського (99,5%) та Срібнянського (93,4%) районів.

Середні нарахування на одного власника особового рахунку за житлово-комунальні послуги та електроенергію (з розрахунку 150 кВт/год на місяць) у червні 2014р. становили 267,45 грн. (у червні 2013р. 250,90 грн.).

За централізоване опалення та гаряче водопостачання не сплачували упродовж 3 місяців й більше 50,6% власників особових рахунків, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 12,9%, за вивезення побутових відходів – 11,7%, за централізоване водопостачання та водовідведення – 10,2%, за газопостачання – 6,7%.
Крім того, за використану електроенергію населення не сплатило
8,1 млн.грн., а боржниками впродовж 3 місяців й більше з цього виду послуг були 2% користувачів.
 

Останні новини Чернігівщини

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині

12 мільйонів гривень аліментів повернуто у січні дітям на Чернігівщині 17:18

Коли байдужість батьків до власних дітей перетинаємежу дозволенного, на захист економічних прав молодого покоління приходять фахівці юстиції.

"Реквієм Небесній Сотні". У бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов вечір патріотичної поезії 16:57

Пам’ять Героїв Небесної Сотні у бібліотеці ім. М. Коцюбинського вшанували читанням віршів патріотичної тематики.

Системні перевірки заправок в області тривають

Системні перевірки заправок в області тривають 13:53

Чергове засідання робочої групи з ліквідації нелегального обігу нафтопродуктами провів сьогодні заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.

Про роботу КП

Про роботу КП "Чернігівводоканал" у 2019 році 13:47

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» у 2019 році завдяки збалансуванню обсягів подачі та реалізації води вдалося утримати її втрати на досить низькому рівні - 13,3%. Для порівняння: нормативно дозволений рівень втрат для врахування у водних балансах на сьогоднішній день для ліцензіатів НКРЕКП становить 30%. Про це повідомив начальник КП «Чернігівводоканал» Сергій Малявко на розширеній нараді 18 лютого.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області проводиться санітарно-просвітницька робота в районах 13:30

Представники Бобровицького районного управління Держпродспоживслужби провели роз’яснювальну роботу з реалізаторами харчових продуктів, зокрема молочної продукції, стосовно недопущення до обігу фальсифікату.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини