Забезпеченість житлом, рівень його благоустрою є однією з характеристик рівня добробуту населення
За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, у власному житлі проживають 98,9% сімей області, у державному – 0,9%, у відомчому – 0,1%, винаймає житло у фізичних осіб – 0,1%.
Найбільша частина домогосподарств має двокімнатне або трикімнатне житло (32,9% та 29,1% відповідно), 22% – проживає в чотирьох і більше кімнатах, 16% – в одній кімнаті.
Суттєва частка домогосподарств (73,8%) області забезпечена житловою площею понад необхідну санітарну норму – 13,65м2 на одну особу.
Проте рівень комфортності житла, особливо в сільській місцевості, не достатньо високий. Централізованим газопостачанням користується майже три чверті домогосподарств області, балонним газом – кожне п’яте. Індивідуальною системою опалення обладнане житло 49,8% сімей, центральним опаленням – 24%.
Водопровід має 65,9% сімей, каналізацію – 64,1%, гаряче водопостачання (централізоване або автономне) чи газову колонку – 54,5%.
Останні новини Чернігівщини
Написати бізнес-план допоможуть в офісах «Зроблено в Україні» 13:44
Безкоштовно, оперативно та якісно — саме так в офісах підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні» допомагають майбутнім підприємцям зробити перший крок до власної справи.
Інформація для мешканців щодо роботи міського контакт-центру 13:36
До відома мешканців міста Чернігова! Повідомляємо, що в роботі міського контакт-центру тривають організаційні оновлення.
Чернігівські біатлоністи серед призерів чемпіонату України 13:15
З 16 березня у селі Поляниця Івано-Франківської області триває чемпіонат України з біатлону (чоловіки, жінки).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжинському районі 12:44
26 березня близько 19-ї години до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Кіпті-Глухів-Бачівськ сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода.
У фокусі – проєкти з відновлення: з візитом на Чернігівщині – латвійська делегація 12:12
Днями Чернігівщину відвідали представники Міністерства закордонних справ та Посольства Латвії.