Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 вересня, 22:25:49

Військові науковці ознайомили громадськість Чернігівщини з останніми розробками Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України

02.08.2014   07:45

Зустріч керівництва Державного науково-випробувального центру з представниками засобів масової інформації Чернігівщини відбулася напередодні Дня Повітряних Сил ЗС України.

Слід нагадати, що в квітні поточного року військово-наукова установа була передислокована з тимчасово окупованого Криму до Чернігова.
Фахівцями центру активно вивчається досвід бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції та втілюється в життя у новітніх розробках в інтересах Збройних Сил України.

За словами очільника установи зараз основні наукові та випробувальні роботи спрямовані на виготовлення засобів захисту літальних апаратів від ураження ПЗРК, безпілотників та завершення перевірки якості систем захисту і озброєння українського виробництва для гелікоптерів. Також тривають випробування першого літака АН-70, який планується виробляти серійно і виключно на підприємствах України.

Крім цього, льотчики випробувачі здійснюють розробку різних видів авіаційного озброєння, техніки та засобів ураження українського виробництва. До цього процесу вже долучаються і підприємства Чернігова.

Завершуючи захід полковник Володимир Башинський розповів присутнім про вдосконалення матеріально-технічної бази центру, вирішення соціально-побутових проблем підлеглих військовослужбовців в умовах особливого періоду та поділився планами на майбутнє.
 

Останні новини Чернігівщини

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж

Рятувальники за минулу добу ліквідували 11 пожеж 16:40

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 11 пожеж, 5 з них виникли у житловому секторі громадян, 6 у природних екосистемах.

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму

Держпродспоживслужба попереджає: сире молоко може бути шкідливим для людського організму 16:27

Молоко - це найперша їжа, яку починає вживати людина у своєму житті. Воно зустрічається скрізь: у соусах, цукерках, печиві, морозиві, ковбасах. Це такий продукт, який має на своїй кухні кожна господиня у будь-якому куточку земної кулі. Втім іноді коров’яче молоко може стати дуже небезпечним.

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19

У Чернігівській області виявлено 114 нових випадків COVID-19 16:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 вересня в області зафіксовано 114 нових випадків COVID-19.

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА

Дошкілля Чернігівщини. ДОВІДКА 14:49

Дошкільна освіта Чернігівщини – це 223 дитячі садочки, 146 ясел-садків та63 інші заклади майже на 27 тис. місць,в яких на кінець 2019 року виховувалися 29 тис. маленьких мешканців області (дівчаток на 5% менше, ніж хлопчиків). Ще 485 дітей охоплено соціально-педагогічним патронатом.

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові

Підсумки цьогорічного купального сезону в Чернігові 14:44

Офіційний купальний сезон цього року в Чернігові розпочався, відповідно до розпорядження міського голови від 25.05.20 №71-р «Про підготовку та відкриття купального сезону 2020 року», з 15 червня і тривав до 15 вересня.