Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 09:45:24

Роботи по ліквідації накопиченого сміття на зупинках відволікають кошти від виконання робіт по дорожньому полотну

29.07.2014   11:40Агенцiя

Зовнішній вигляд й санітарний стан автомобільних доріг та придорожньої території Чернігівської області, це «обличчя» нашого регіону.

Тим паче в літній період, коли велика кількість автомобілів вирушили до берегів річки Десни та Снову, шляхами Чернігівської області.

Тому, дорожники області, крім робіт з утримання дорожнього полотна в належному стані, приділяють велику увагу роботам з прибирання території, яка обслуговується Службою автомобільних доріг у Чернігівській області.

Для підтримки належного санітарного стану автомобільних доріг постійно проводять роботи з прибрання сміття на зупинках автотранспорту.

Не зважаючи на попередження дорожників, на деяких зупинках громадського транспорту, наприклад автопавільйон «км 14» біля с. Киселівка (а/д Р-12 Чернігів – Мена – Сосниця – Грем‘яч ) та автоповіоьйон «ДАЧА» біля дачного кооперативу ( а/д Р-13 Чернігів – Городня – Сеньківка), місцеві мешканці та дачники м. Чернігова постійно влаштовують накопичення великої кількості сміття, яке повинно вивозитись на сміттєзвалища.

Служба атомобільних доріг звертається до Голів садово-огородніх кооперативів з проханням необхідністю влаштування майданчиків для забезпечення вивезення сміття з встановленими на них відповідних сміттєзбірників (контейнерів).

З відповідним зверненням Служба автомобільних доріг у Чернігівській області звернулася до обласної ради,обласної державної адміністрації, обласної екологічної інспекції. Роботи по ліквідації накопиченого сміття на зупинках відволікають кошти від виконання робіт по дорожньому полотну. Не обійшли увагою по прибиранню сміття й місця відстою вантажних автомобілів та майданчики відпочинку.

Останні новини Чернігівщини

На Валу почалися роботи з демонтажу недобудови “Дворянського зібрання”

На Валу почалися роботи з демонтажу недобудови “Дворянського зібрання” 09:25

28 травня на Валу почалися роботи з демонтажу недобудови будинку «Дворянського зібрання».

Прокуратурою зреаговано на факти проведення будівельних робіт у місті Чернігові з порушенням вимог законодавства

Прокуратурою зреаговано на факти проведення будівельних робіт у місті Чернігові з порушенням вимог законодавства 09:12

Під час перевірки законності забудови земельних ділянок у місті Чернігові встановлено, що на ділянці по вулиці Шевченка, 114/2 підготовчі будівельні роботи забудовником проводилися без отримання відповідного дозволу.

Чернігівська поліція розслідує обставини конфлікту між містянами

Чернігівська поліція розслідує обставини конфлікту між містянами 09:07

28 травня близько 22-ї до поліції надійшло повідомлення про те, що біля будинку на вулиці Рильського відбувається бійка та лунають постріли.

30 травня - День жіночої емансипації (День емансіпе)

30 травня - День жіночої емансипації (День емансіпе) 08:58

Цього дня в 1431 році була спалена на кострі Жанна Дарк.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини