Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 07:25:49

Готуємося до опалювального сезону

29.07.2014   11:37Агенцiя

Одним з дієвих заходів сприяння працевлаштуванню безробітних громадян є професійне навчання.

Організовується воно за сприяння служби зайнятості лише за тими професіями і спеціальностями, що мають попит на ринку праці і під конкретне замовлення роботодавців. "На сьогоднішній день актуальною є підготовка фахівців, які залучатимуться до роботи в опалювальний сезон", - наголошують у службі зайнятості.

З 21 липня навчання за професіями "оператор котельні" та "машиніст (кочегар) котельні" розпочали 25 безробітних з Менського, 25 - з Городнянського та 12 – з Щорського районів.

Під час навчального процесу вони опанують необхідні у подальшій роботі знання, зокрема: технічні характеристики промислових та побутових опалювальних котлів, будову і експлуатацію котельних установок, вивчать порядок їх обслуговування. А також навчаться відстежувати справність котлів, розтоплювати їх, дотримуючись запобіжних заходів і правил. Адже у процесі роботи їм доведеться стежити за показами приладів, температурою пари й рівнем води, а у разі несправності котла - оцінювати ступінь небезпеки та вживати відповідних заходів.

Отже, за короткий термін безробітні мають змогу здобути та відновити навики роботи з опалювальним устаткуванням, що допоможе кожному з них працевлаштуватися в осінньо-зимовий період. Кваліфіковані кочегари будуть працювати в школах, дитячих садках, сільських та селищних радах тощо.


Оксана Большак, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи ОЦЗ
 

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини