Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 30 травня, 08:46:46

Бійці зведеного загону груп швидкого реагування тренувались в Чернігівському СІЗО

29.07.2014   07:52Агенцiя

В Чернігівському слідчому ізоляторі управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області оголошено навчально-тренувальний збір особового складу за сигналом тривоги «Буря».

На тактико-спеціальні навчання до Чернігівського СІЗО прибули також представники зведеного загону груп швидкого реагування усіх 6 установ виконання покарань Чернігівської області.

Головна задача бійців ГШР – в будь-який момент і в найкоротший час зібратися та виїхати на надзвичайну пригоду. Попередити можливі протиправні дії, забезпечити охорону життя та здоров`я громадян. Тож, під час навчань, співробітники груп швидкого реагування вдосконалюють свою фізичну підготовку, підвищують майстерність ведення бою та відточують навички володіння спеціальними засобами захисту, відпрацьовують поведінкові моделі при різноманітних операціях.

Начальник управління ДПтС України в Чернігівській області Валерій Пісклов впевнений у необхідності проведення регулярних тренувань зведеного загону швидкого реагування: «Молоді співробітники вчаться у досвідчених пенітенціаріїв, йдуть до їх успіхів. Адже співробітник, що входить до групи швидкого реагування – це сходинка вище у розвитку та у фізичній підготовці. Такий співробітник заслуговує на повагу не лише колег, а й керівництва, оскільки працює, старається, викладається. А таких завжди поважають».

Пенітенціарії Чернігівщини впевнені, що процес навчання в принципі не завершується ніколи. Як кажуть, вдосконалення немає меж. Також як і в будь-якій іншій, в професії пенітенціарія важливе прагнення до розвитку, бажання вбирати нові знання та інформацію. Ти прагнеш бути найкращим – і це похвально. Члени групи швидкого реагування – не просто брутальна фізична сила, а ще й голова на плечах, причому гарно працююча голова!

Потрібно вміння бачити ситуацію та мудро приймати рішення.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19

В області офіційно зафіксовано вже 154 випадків COVID-19 15:33

Протягом минулої доби зафіксовано 1 випадок COVID-19 у Прилуках та 2 у Чернігові.

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів

За чотири дні у Чернігові безкоштовно вакцинували від сказу 628 собак і котів 13:04

У Чернігові проходила традиційна планова вакцинація тварин проти сказу. Спеціалісти міської державної лікарні ветеринарної медицини працювали на виїзді у 14 різних мікрорайонах міста.

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце

Серед регіонів України Чернігівська область за обсягами викидів посідає 13 місце 12:36

У 2019 р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств області в повітряний басейн надійшло 27,5 тис.т забруднюючих речовин, що на 8% менше, ніж у 2018 р.

У Чернігові запрацює велопатруль

У Чернігові запрацює велопатруль 12:27

1 червня о 10 годині в сквері імені Богдана Хмельницького стартуватиме велопатруль.

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно

Енергоефективність: як модернізовувати та заощаджувати одночасно 12:07

Ні для кого не секрет, що більше 90% адміністративних, житлових та інших приміщень, які нині активно експлуатуються в Україні, побудовані здебільшого до 1991 р. З віком їх утримання та опалення стає дедалі дорожчим, епізодичні заходи зі встановлення нових вікон, т. зв. клаптикового утеплення не завжди дають бажаний ефект, а інколи й взагалі погіршують ситуацію. Отже, в чому полягають правильне утеплення та грамотна економія?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини