Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 00:26:17

Прокуратура добилась повернення земель для жителів села Количівка

26.07.2014   10:35

Чернігівський районний суд підтримав позицію прокуратури області, повернувши у державну власність землі на території Іванівської сільради, які відчужено приватним особами з порушенням закону.

Зверненню прокурора до суду передувала прокурорська перевірка, якою встановлено, що посадовими особами Головного управління Держземагентства в області у приватну власність жителів інших регіонів передано сільгоспугіддя державної власності вартістю понад 1 млн. грн. на території Іванівської сільради поряд з с. Количівка.

Але поза увагою посадовців залишився факт включення цих земель у межі села Количівка для житлової та громадської забудови. На той час у сільської ради вже був розроблений проект землеустрою щодо зміни меж населеного пункту і належним чином погоджений з державними органами влади генеральний план.

За прокурорського втручання інтереси держави та членів територіальної громади поновлено.
Протиправні дії посадових осіб держземагентства на даний час розслідуються в рамках кримінального провадження.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50

Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.

На Алеї Героїв оновили меморіальну експозицію зі світлинами та історіями загиблих воїнів 17:39

У Чернігові на Алеї Героїв 26 листопада оновили інформаційні стенди зі світлинами та короткими біографіями ще 60 військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи місто та Україну.

На Чернігівщині суд виніс вирок двом військовим рф, які незаконно позбавили волі та розстріляли мирних українців у Ягідному 16:47

Чернігівський районний суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження щодо військовослужбовців армії рф, які під час тимчасової окупації села Ягідне Чернігівського району незаконно позбавили волі двох цивільних чоловіків, утримували їх в нелюдяних умовах, а потім обох розстріляли. Суд ухвалив вирок окупантам – довічне позбавлення волі.

Безпека, освіта і відновлення після обстрілів: начальник ОВА працював у Новгород-Сіверському і Корюківському районах 16:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із заступником Дмитром Синенком здійснили робочий візит на прикордоння.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур провела зустріч із батьківською спільнотою щодо функціонування чернігівських шкіл і садків 22:35

26 листопада, представниці батьківської спільноти — матері дітей, які навчаються у чернігівських школах або відвідують дитячі садки — зібралися під стінами Чернігівської міської ради з ініціативою обговорити низку питань, що їх турбують.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини