Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 травня, 11:35:57

Колегія УМВС піблила підсумки роботи за перше півріччя 2014 року

26.07.2014   09:50

Аналізові підсумків роботи органів та підрозділів внутрішніх справ Чернігівщини у першому півріччі нинішнього року було присвячене розширене засідання колегії Управління МВС в області, яке відбулося в залі колегій адмінбудівлі УМВС.

У нараді, поряд із членами колегії, взяли участь начальники галузевих служб, керівники міськрайорганів внутрішніх справ області разом з усіма своїми заступниками.

Відкрив та вів засідання начальник УМВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олег Демченко. Очільник Управління розпочав засідання з приємного моменту – заохочення грошовими преміями керівників райвідділів, відділів і служб та працівників, які за результатами півріччя показали високі досягнення в роботі.

Учасники засідання розглянули результати роботи підрозділів кримінальної міліції ОВС області у звітному періоді, визначили причини та умови наявних недоліків, обговорили заходи, які слід запровадити для вдосконалення оперативно-службової діяльності міліції в подальшому. В цьому контексті розглядався стан організації розкриття та розслідування злочинів, насамперед тяжких та особливо тяжких. Тут також не обійшлося без пошуку шляхів боротьби з недоліками.

Зокрема, на вимогу начальника УМВС Олега Демченка, буде суттєво активізовано роботу оперативних підрозділів, насамперед - карного розшуку. Досвідчені фахівці з обласного апарату повинні набагато більше уваги приділяти наданню практичної допомоги колегам на місцях, не уникати особистої участі в розкритті найбільш тяжких та резонансних злочинів.

Враховуючи виняткову важливість надійного захисту економіки держави від злочинних посягань, одним з основних питань на колегії стала протидія злочинності у сфері економіки регіону, стан боротьби з хабарництвом і корупцією, виявлення та усунення прорахунків на цьому напрямку діяльності.

Не обійшли увагою учасники розширеного засідання колегії УМВС і проблеми комплектування органів та підрозділів міліції новими кадрами, високоякісної професійної підготовки співробітників, підтримання належного стану дисципліни і законності в діяльності органів внутрішніх справ області.

Підбиваючи підсумки наради, начальник УМВС в області довів до відома підлеглих вимоги, які висуває перед правоохоронцями Міністр внутрішніх справ України, та з урахуванням місцевої специфіки поставив підлеглим конкретні завдання за кожним з напрямків діяльності, визначивши терміни їх виконання.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.