Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 січня, 15:43:10

Підбили підсумки та визначили пріоритети

24.07.2014   10:09Агенцiя

Підведення підсумків діяльності Чернігівської обласної служби зайнятості у І півріччі 2014 року та обговорення удосконалення механізмів сприяння активній зайнятості населення відбулося 23 липня на нараді за участю керівного складу обласного та базових центрів зайнятості.

Відкриваючи нараду, Лідія Падалка охарактеризувала стан ринку праці області та підбила підсумки роботи центрів зайнятості у І півріччі. Так, протягом січня-червня 2014 року в центрах зайнятості області перебувало на обліку та отримувало комплекс соціальних послуг 28,8 тис. безробітних - на 6,1% менше ніж у минулому році. Кількість громадян зі статусом безробітного зменшилась на 7,4% і склала 14,5 тис. осіб.
За сприяння служби зайнятості з початку 2014 року отримали роботу 7,6 тис. громадян.

Зокрема, 367 безробітних започаткували підприємницьку діяльність. Продовжується активна робота у напрямку працевлаштування громадян на новостворені робочі місця за направленням служби зайнятості шляхом виплати роботодавцям компенсації у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Таким чином отримав роботу 271 безробітний. Лідія Падалка відмітила ефективну організацію роботи Варвинського, Ічнянського, Коропського, Куликівського, Носівського, Ріпкинського, Талалаївського, Чернігівського, Щорського районних, Чернігівського міського, Ніжинського та Прилуцького міськрайонних центрів зайнятості.

Пріоритетним напрямком в діяльності обласної служби зайнятості на сучасному етапі залишається професійне навчання, оскільки воно є суттєвим важелем у підвищенні якості робочої сили та задоволенні потреб роботодавців у кадрах.

Протягом І півріччя поточного року 2,9 тис. осіб набували нових професій або підвищували кваліфікацію за направленням обласної служби зайнятості, що на 12,6% більше минулорічного показника. Профорієнтаційними послугами служби зайнятості скористалися 28 тис. безробітних. У період пошуку постійної роботи у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяло участь 4,2 тис. осіб.

Увагу присутніх було акцентовано на організації роботи щодо надання послуг громадянам, які вимушено переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО.

На нараді також було заслухано начальників відділів обласного та директорів базових центрів зайнятості, які говорили про організацію роботи центрів зайнятості в сучасних умовах.

Завершуючи нараду, Лідія Падалка зазначила, що незалежно від політичної ситуації в країні нам необхідно забезпечити виконання усіх зобов’язань перед клієнтами служби зайнятості, а саме: злагоджено працювати, не збавляти темпи в роботі, приділяти особливу увагу працевлаштуванню всіх категорій населення та дала чіткі доручення керівникам базових центрів зайнятості.


Оксана Большак, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи ОЦЗ

Останні новини Чернігівщини

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів 09:50

Вчора, 30 січня, російські війська продовжували обстрілювати прикордоння Чернігівської та Сумської областей.

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій 09:27

Чернігівські редактори про новий закон “Про медіа” чули, деякі вже почали ознайомлюватися та вивчати як він вплине в подальшому на роботу. Більшість позитивно сприймають головну ідею нового закону - впорядкування діяльності різних видів медіа в Україні. Водночас, висловлюють застереження щодо реалізації на практиці окремих норм закону, зокрема, щодо створення наглядових рад для комунальних ЗМІ та наскільки суттєве стане посилення державного регулювання і впливу на редакції, в тому числі на онлайн медіа.

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти 09:20

Сьогодні до одного з підрозділів Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області на екскурсію завітали ліцеїсти варвинського ліцею №2.

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року»

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року» 09:10

Чернігівська міська ЦБС оголошує прийом заявок на участь у щорічному літературному конкурсі «Книга року-2022». До участі запрошуються автори книг, виданих у 2022 році, а також рукописів, які ще не вийшли друком.

 Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL»

Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL» 09:08

Жителі Киїнської громади, які відновлюють зруйновані чи постраждалі через війну оселі, отримали сьогодні мінеральну вату для утеплення.