Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 січня, 16:15:26

Небезпечний міст. ВІДЕО

24.07.2014   10:07Агенцiя

І знову повертаємося до проблем нашого міста. Зсуви ґрунту загрожують як будівлям самих сіверян, так і іншим об’єктам інфраструктури міста. Вирішення цих проблем лежить на плечах міської ради, саме на неї і сподіваються мешканці вулиці Молодіжна, які щодня йдуть на роботу, до центру міста залізним мостом.В гарячу спекотну літню пору ми часто чекаємо дощів. Вони приходять та, деколи, несуть з собою не тільки приємні, а й великі проблеми. Так проливні дощі вимили велике провалля ось під цим мостом.

Проливні липневі зливи принесли місту і його жителям проблему у вигляді зсувів ґрунту, що загрожують як приватним садибам, так і об'єктам громадського значення. Обвал землі стався під залізним мостом, що з'єднує вулиці Козацька, Молодіжна і Весняна.

Там утворилося глибоке провалля, оголилися кількаметрові кам'яні укріплення. Цим мостом щодня користуються сотні людей. Саме тому за його станом стежити дійсно необхідно.

Проблема розмиву землі під мостом не нова. Попередити її міська влада намагалася в минулі роки. Для укріплення пагорбу було завезено ґрунт, для відведення води зроблено водоопору. Проте стихія показала - нині цього замало. Вирішення цієї проблеми лежить на плечах міської влади. Тож ми звернулися до міського голови Сергія Пунтуса з питанням, чи можна вирішити це питання.

Голова Новгород-Сіверського на власні очі оцінив стан проблеми зі зсувом ґрунту під мостом та пообіцяв найближчим часом все вирішити, адже діяти треба негайно. Бо час та примхлива літня погода грає проти нас. Кажуть, що при наявності бажання можна вирішити будь-які проблеми. Отож, жителі прилеглих вулиць сподіваються, що вчасно проведені ремонтні роботи збережуть цей міст та їх власний час.


Новгород-Сіверська РДТРК "Сіверська

Останні новини Чернігівщини

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів 09:50

Вчора, 30 січня, російські війська продовжували обстрілювати прикордоння Чернігівської та Сумської областей.

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій 09:27

Чернігівські редактори про новий закон “Про медіа” чули, деякі вже почали ознайомлюватися та вивчати як він вплине в подальшому на роботу. Більшість позитивно сприймають головну ідею нового закону - впорядкування діяльності різних видів медіа в Україні. Водночас, висловлюють застереження щодо реалізації на практиці окремих норм закону, зокрема, щодо створення наглядових рад для комунальних ЗМІ та наскільки суттєве стане посилення державного регулювання і впливу на редакції, в тому числі на онлайн медіа.

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти 09:20

Сьогодні до одного з підрозділів Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області на екскурсію завітали ліцеїсти варвинського ліцею №2.

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року»

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року» 09:10

Чернігівська міська ЦБС оголошує прийом заявок на участь у щорічному літературному конкурсі «Книга року-2022». До участі запрошуються автори книг, виданих у 2022 році, а також рукописів, які ще не вийшли друком.

 Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL»

Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL» 09:08

Жителі Киїнської громади, які відновлюють зруйновані чи постраждалі через війну оселі, отримали сьогодні мінеральну вату для утеплення.