Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 січня, 16:51:23

У першому півріччі у подорожуючих через кордон на Чернігівщині було вилучено близько 2-х кілограмів пігулок психотропної дії

24.07.2014   06:54Агенцiя

Протягом 6 місяців співробітники Чернігівської митниці Міндоходів спільно з прикордонниками припинили 10 фактів незаконного переміщення речовин, які можуть бути віднесені до наркотичних, психотропних засобів та прекурсорів (на даний час проводяться хімічні експертизи). Найбільше вилучено пігулок - близько 2-х кг.

Лише у червні виявили два таких факти, за якими вилучили понад 120 пігулок психотропної дії. А найбільшу цього року партію психотропних ліків намагався незаконно вивезти з України наш співвітчизник наприкінці лютого. Під час здійснення митного контролю у пункті пропуску «Нові Яриловичі» у багажнику його автомобіля знайшли близько 2-х кілограмів пігулок «Псевдоефедрин», які були приховані під пластиковими накладками.

Нагадуємо, що порядок та обсяги переміщення через кордон лікарських засобів громадянами встановлені постановою КМУ від 23 травня 2012 року №458 «Про обсяги та порядок ввезення громадянами на митну територію України лікарських засобів та спеціального дитячого харчування». Згідно якої громадяни можуть ввозити на територію України лікарські засоби у наступних обсягах:
- без рецепта - у кількості, що не перевищує п’яти упаковок кожного найменування на одну особу (крім лікарських засобів, що містять наркотичні чи психотропні речовини);
- з рецептом, що виданий на ім’я цієї особи та засвідчений печаткою лікаря та/або закладу охорони здоров’я, - у кількості, що не перевищує зазначену в рецепті.

Водночас, громадянам заборонено пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у поштових (у тому числі міжнародних) відправленнях (Закон України від 15 лютого 1995 року №60/95-ВР «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори»).

У ручній поклажі та в багажі громадяни можуть ввозити зазначені засоби лише за наявності рецепту, виданого на їх ім’я та засвідченого відповідною печаткою. Кількість ліків не може перевищувати зазначену в цьому рецепті.
 

Останні новини Чернігівщини

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів 09:50

Вчора, 30 січня, російські війська продовжували обстрілювати прикордоння Чернігівської та Сумської областей.

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій

Як вплине новий закон “Про медіа” на роботу чернігівських редакцій 09:27

Чернігівські редактори про новий закон “Про медіа” чули, деякі вже почали ознайомлюватися та вивчати як він вплине в подальшому на роботу. Більшість позитивно сприймають головну ідею нового закону - впорядкування діяльності різних видів медіа в Україні. Водночас, висловлюють застереження щодо реалізації на практиці окремих норм закону, зокрема, щодо створення наглядових рад для комунальних ЗМІ та наскільки суттєве стане посилення державного регулювання і впливу на редакції, в тому числі на онлайн медіа.

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти

До рятувальників Прилуччини завітали маленькі ліцеїсти 09:20

Сьогодні до одного з підрозділів Прилуцького районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області на екскурсію завітали ліцеїсти варвинського ліцею №2.

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року»

До уваги авторів! Зміни в умовах конкурсу «Книга року» 09:10

Чернігівська міська ЦБС оголошує прийом заявок на участь у щорічному літературному конкурсі «Книга року-2022». До участі запрошуються автори книг, виданих у 2022 році, а також рукописів, які ще не вийшли друком.

 Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL»

Киїнська громада отримала 30 палет утеплювача від компанії «ROCKWOOL» 09:08

Жителі Киїнської громади, які відновлюють зруйновані чи постраждалі через війну оселі, отримали сьогодні мінеральну вату для утеплення.