Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 21:11:23

Головне управління Міндоходів у Чернігівській області очолив Степан Дусяк

23.07.2014   06:38

Колективу Головного управління Міндоходів у Чернігівській області представили нового керівника. Наказом Державної фіскальної служби України від 21 липня 2014 року №41-о обов’язки начальника Головного управління Міндоходів у Чернігівській області покладені на Степана Павловича Дусяка.

Представляючи новопризначеного керівника, директор департаменту персоналу Державної фіскальної служби України Віктор Пригаровський зазначив, що Степан Дусяк має великий досвід роботи у податковій службі, пройшов шлях від державного податкового інспектора до керівника департаменту центрального апарату. Працював і у Міністерстві фінансів України. І це посилить організацію роботи і дозволить виконати завдання, які поставлені перед Головним управлінням Міндоходів у Чернігівській області.

Призначення нового керівника Головного управління Міндоходів – це вагома подія не лише для колективу податківців, але і для Чернігівщини. Тож участь у цьому заході взяв і голова облдержадміністрації Володимир Івашко. Він наголосив, що Чернігівська область потребує якісного наповнення бюджетів - як державного, так і місцевих. Адже необхідно виконувати соціальні зобов’язання, і в першу чергу, по зарплаті. Ця робота має бути організована у тісній співпраці з керівниками підприємств, підприємцями та громадськими організаціями.

Для підлеглих важливо було почути основні принципи роботи нового очільника служби. Втім, меседжі нового керівника були адресовані не лише податківцям, але й бізнесу.

- Що стосується нашої подальшої з вами роботи, - наголосив в.о. начальника ГУ Міндоходів у Чернігівській області Степан Дусяк, то ви повинні проявити професіоналізм. Нашим пріоритетом є наповнення бюджету. Але не будь-якою ціною, а шляхом визначених законом норм і правил. Не може бути, що одні платять податки, а інші - не платять роками. Всі повинні бути рівні перед законом. Платник – ваш рівноправний партнер. Він має свою думку і ми повинні її почути. У нас має бути коректне ставлення до платника, і по можливості – постійний діалог.

Звертаючись до колективу податківців, Степан Дусяк також зазначив, що у непростий для країни час перед службою поставлені відповідальні завдання щодо наповнення бюджетів. І забезпечувати їх виконання доведеться в умовах реформування служби. Тому важливо під час реорганізації зберегти професіоналів. У ставленні до роботи важливі відповідальність і ініціативність.

Останні новини Чернігівщини

Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41

У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.

Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19

З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28

У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.

Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34

У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.

Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49

Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини