Чернігів: рятувальники провели конкурс "Кращий начальник караулу"
21 липня у Чернігові на спортивно-оздоровчому комплексі Управління ДСНС України відбувся обласний етап щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий начальник караулу".
Метою даного конкурсу, у якому змагалися 30 переможців початкового етапу, є удосконалення професійної майстерності та підвищення ролі й авторитету начальників караулів державних пожежно-рятувальних підрозділів, запровадження у караулах передового досвіду підготовки особового складу та забезпечення належного утримання техніки до дій за призначенням.
До програми конкурсних випробувань входили теоретичні тестові завдання та виконання нормативів з фізичної і спеціальної підготовки.
За результатами Конкурсу призові місця вибороли начальники караулів Чернігівської державної пожежно-рятувальної частини №1 Андрій Синявський, Прилуцької державної пожежно-рятувальної частини №19 Олександр Шухарьов та Носівського державного пожежно-рятувального поста №17 Сергій Мошко. Їм вручені грамоти Управління ДСНС та цінні подарунки.
Останні новини Чернігівщини
Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43
Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.
СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33
Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.
У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20
Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.