Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 06:17:14

Громада Козелеччини – не проти будівництва качника, але в іншому місці

18.07.2014   10:06Агенцiя

Про це 17 липня в дискусійному клубі «Експертна думка» представники громади Остра, Полісського, Беремецького, Євминки, Крихаєва, Булохова, Літок і Літочок провели прес-конференцію щодо будівництва на території, наближеній до цих населених пунктів, мільйонного птахокомплексу. Люди зібрали підписи, що підтверджують їхню позицію – недопущення будівництва.

Громада Козелецького району намагається донести до населення Чернігівщини можливість екологічних проблем, пов’язаних з будівництвом птахокомплексу.

Побоювання виступаючих проти будівництва качатника на 10 млн. голів не безпідставні. Як повідомляє громада, дирекція даного об'єкта не представила ініціативній групі роз'яснення: чи передбачені в даному комплексі очисні споруди і чи є пакет документів, який гарантує екологічне благополуччя Козелецького району (Остра, Полісського, Беремецького, Євмінкі, Кріхаєва, Булохова, Літок и Літочок). Потребу в необхідності надання даної інформації двічі описувалось в друкованому виданні "Новини Придесення". Відповіді протягом півтора місяця не отримано.

Ірина Єрьоменко, член ініціативної групи, заявила, що документи про громадське обговорення є, а самого обговорення не було. Саме це стало причиною дискусії між журналістами і ініціативною групою. Представники ЗМІ вияснили, що громадськість поки що не зверталася з офіційними запитами до екологів, керівництва птахокоплекса та чиновників. Наразі будівництво триває, але скандал навкруги ферми тільки набирає обертів. Упевнитися, що дана проблема не буде витіснена з поля зору громадян іншими масштабними подіями в країні – ось головна причина зустрічі громадськості і ЗМІ. Сьогодні вони офіційно звернулися до голови облради та голови облдержадміністрації щодо відповідності будівельних робіт нормам безпеки довкілля. Жителі навколишніх сіл налаштовані до останнього відстоювати екологічну безпеку краю. По факту отриманих відповідей передбачається провести ще зустрічі зі ЗМІ.
 

До теми: Будівництво птахофабрики ТОВ "Регіонпродукт-Україна" стало об’єктом інформаційної атаки.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.