Полювальника під фару визнано злочинцем
У січні поточного року під час рейдової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства на території Чернігівської області, яку проводили два державних інспектора з охорони навколишнього природного середовища і два громадських інспектора з охорони довкілля, затримано жителя м. Києва, який полював у ночі під фару.
Під час затримання браконьєр чинив опір, погрожуючи зброєю, створював загрозу життю і здоров’ю природоохоронців.
За порушення правил полювання браконьєра притягнуто до адміністративної відповідальності у виді штрафу 1020 грн.
По факту створення загрози життю і здоров’ю природоохоронців, внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення за ч.1 ст.345 Кримінального кодексу України (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу).
Наразі, рішенням суду першої інстанції браконьєра визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого вищезазначеною статтею та призначено покарання у виді обмеження волі строком на 2 роки, з випробувальним строком на 1 рік, з конфіскацією рушниці, набоїв до неї, ліхтаря та акумуляторної батареї.
Андрій Павленко, державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.