Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 жовтня, 15:12:36

Співробітники Державної пенітенціарної служби України Чернігівської області підвели підсумки діяльності за 6 місяців

16.07.2014   08:21Агенцiя

15 липня на базі Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України відбулась розширена оперативна нарада за підсумками діяльності органів та установ виконання покарань управління ДПтС України в Чернігівській області протягом 6 місяців 2014 року.

Оперативна нарада проходила під головуванням начальника управління ДПтС України в Чернігівській області полковника внутрішньої служби Валерія Пісклова. Також у нараді взяли участь керівництво управління, начальники структурних підрозділів управління, керівний та особовий склад органів та установ виконання покарань області, начальники міжрайонних, міських, районних відділів кримінально-виконавчої інспекції.

До участі в розширеній нараді були запрошені представник прокуратури Чернігівської області Олександр Назаренко та заступник начальника Головного управління юстиції в Чернігівській області Володимир Бобруйко.

Перед початком наради заступник начальника управління Вячеслав Козка провів стройовий огляд. Під час огляду був перевірений стан форменого одягу і зовнішнього вигляду особового складу. А головне – це визначення стройової виправки пенітенціаріїв та стройових навичок. «Стройовий огляд має величезний виховний потенціал, - зазначив Валерій Пісклов. - У роботі пенітенціарної служби не може бути дрібниць, саме тому так багато уваги приділяється зовнішньому вигляду співробітників. Адже кожен з атестованих співробітників є обличчям Служби і уособлює честь і звитягу».

Розширена нарада розпочалась гімном Державної пенітенціарної служби України та включала в себе ряд найважливіших питань діяльності пенітенціаріїв області. Досить активно обговорювались питання діяльності відділів режиму та охорони, нагляду і безпеки, оперативних відділів, стан комунально-побутового та медичного забезпечення в органах та установах Чернігівської області протягом 2014 року.

Окремими питаннями розглянули стан виконання Закону України «Про амністію у 2014 році» та стан виконання Закону України «Про запобігання та протидії корупції».

Цікавим для гостей і співробітників стали питання соціально-виховної та психологічної роботи, діяльність кримінально-виконавчої інспекції та кадрового забезпечення в установах Чернігівщини.

Пенітенціарії Чернігівщини детально розглянули всі пункти напрацювань і під супровід мультимедійних презентацій розповіли про досягнення співробітників Служби.
Проаналізувавши показники службової діяльності співробітників служби в Чернігівській області, колеги спільно зі своїм командуванням мали змогу чітко окреслити ряд завдань, виконання яких має позитивно сприяти на подальші результати роботи управління та підпорядкованих установ.

Начальник управління Державної пенітенціарної служби Українив Чернігівській області полковник внутрішньої служби Валерій Пісклов в черговий раз нагадав присутнім про неприпустимість порушення дисципліни та законності, профілактиці щодо попередження вчинення надзвичайних подій, неухильному дотриманні прав і свобод людини при виконанні своїх службових обов'язків.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Проаналізували готовність області до проведення виборів

Проаналізували готовність області до проведення виборів 12:41

Вибори, які мають відбутися в Україні вже найближчої неділі, відрізняються від попередніх за кількома пунктами. Серед основних — новий виборчий кодекс, нові громади, які вперше обиратимуть своїх депутатів, епідемія коронавірусу, яка значно ускладнює організацію виборчого процесу.

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка 12:18

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Ніжинської місцевої прокуратури, зобов’язавши одну із сільських рад Ніжинського району вчинити дії щодо реєстрації права власності на будівлю дитячого садка площею 480 кв.м. орієнтовною вартістю 4,2 млн. грн.

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні?

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні? 10:51

Майже 8 тисяч безробітних громадян працевлаштовано обласною службою зайнятості протягом січня-вересня 2020 року, що на 6% більше, ніж за відповідний період торік. Про це свідчить підсумкова статистика за 9 місяців. Отже, яку роботу пропонують роботодавці сьогодні?

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки 10:45

21 жовтня в Чернігівській міській раді відбулися торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.

У ОДА розповіли, як відбуватиметься голосування на місцевих виборах в умовах пандемії

У ОДА розповіли, як відбуватиметься голосування на місцевих виборах в умовах пандемії 10:20

Цієї неділі, 25 жовтня 2020 року, на території Чернігівської області відбуватимуться місцеві вибори. Як і по усій Україні, голосування здійснюватиметься в умовах адаптивного карантину. З метою убезпечення учасників виборчого процесу на державному рівні затверджено ряд протиепідемічних заходів.