Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 09:15:50

Співробітники Державної пенітенціарної служби України Чернігівської області підвели підсумки діяльності за 6 місяців

16.07.2014   08:21Агенцiя

15 липня на базі Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України відбулась розширена оперативна нарада за підсумками діяльності органів та установ виконання покарань управління ДПтС України в Чернігівській області протягом 6 місяців 2014 року.

Оперативна нарада проходила під головуванням начальника управління ДПтС України в Чернігівській області полковника внутрішньої служби Валерія Пісклова. Також у нараді взяли участь керівництво управління, начальники структурних підрозділів управління, керівний та особовий склад органів та установ виконання покарань області, начальники міжрайонних, міських, районних відділів кримінально-виконавчої інспекції.

До участі в розширеній нараді були запрошені представник прокуратури Чернігівської області Олександр Назаренко та заступник начальника Головного управління юстиції в Чернігівській області Володимир Бобруйко.

Перед початком наради заступник начальника управління Вячеслав Козка провів стройовий огляд. Під час огляду був перевірений стан форменого одягу і зовнішнього вигляду особового складу. А головне – це визначення стройової виправки пенітенціаріїв та стройових навичок. «Стройовий огляд має величезний виховний потенціал, - зазначив Валерій Пісклов. - У роботі пенітенціарної служби не може бути дрібниць, саме тому так багато уваги приділяється зовнішньому вигляду співробітників. Адже кожен з атестованих співробітників є обличчям Служби і уособлює честь і звитягу».

Розширена нарада розпочалась гімном Державної пенітенціарної служби України та включала в себе ряд найважливіших питань діяльності пенітенціаріїв області. Досить активно обговорювались питання діяльності відділів режиму та охорони, нагляду і безпеки, оперативних відділів, стан комунально-побутового та медичного забезпечення в органах та установах Чернігівської області протягом 2014 року.

Окремими питаннями розглянули стан виконання Закону України «Про амністію у 2014 році» та стан виконання Закону України «Про запобігання та протидії корупції».

Цікавим для гостей і співробітників стали питання соціально-виховної та психологічної роботи, діяльність кримінально-виконавчої інспекції та кадрового забезпечення в установах Чернігівщини.

Пенітенціарії Чернігівщини детально розглянули всі пункти напрацювань і під супровід мультимедійних презентацій розповіли про досягнення співробітників Служби.
Проаналізувавши показники службової діяльності співробітників служби в Чернігівській області, колеги спільно зі своїм командуванням мали змогу чітко окреслити ряд завдань, виконання яких має позитивно сприяти на подальші результати роботи управління та підпорядкованих установ.

Начальник управління Державної пенітенціарної служби Українив Чернігівській області полковник внутрішньої служби Валерій Пісклов в черговий раз нагадав присутнім про неприпустимість порушення дисципліни та законності, профілактиці щодо попередження вчинення надзвичайних подій, неухильному дотриманні прав і свобод людини при виконанні своїх службових обов'язків.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини