Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 жовтня, 15:02:29

У податкових Чернігівщини допомагають громадянам з Донецької та Луганської областей

16.07.2014   07:28

На Чернігівщину прибувають громадяни з Донецької та Луганської областей. У них є можливість отримати тут свої пенсію чи соціальні виплати.

З метою спрощення цих процедур таким громадянам податківці організували прийом у всіх територіальних органах Головного управління Міндоходів у Чернігівській області для видачі їм реєстраційних номерів облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків.

Як зазначив головний державний податковий інспектор управління ІТ та обліку платників Ігор Закружний, термін надання картки платника податків – п’ять робочих днів з дня подання заяви на реєстрацію (форма №1ДР) чи заяви на зміну реєстраційних даних (форма № 5ДР). Але практично звернення опрацьовуються протягом доби.

Щоб прискорити процедуру встановлений прямий телефонний зв’язок з податківцями Донецької та Луганської областей, а також з відділом Державного реєстру Міндоходів України. Тож якщо навіть громадяни не мають даних про свої податкові номери, вони встановлюються, а потім отримуються в податкових інспекціях.

Вже десятки мешканців Донецької та Луганської областей оперативно отримали у нас свої податкові номери. Приміром, Галина Смолина та Іван Курило витратили на це в місті Чернігові лише три години.

У разі необхідності отримання додаткової інформації можна звертатися до Головного управління Міндоходів у Чернігівській області за телефоном 652-362.

Останні новини Чернігівщини

Проаналізували готовність області до проведення виборів

Проаналізували готовність області до проведення виборів 12:41

Вибори, які мають відбутися в Україні вже найближчої неділі, відрізняються від попередніх за кількома пунктами. Серед основних — новий виборчий кодекс, нові громади, які вперше обиратимуть своїх депутатів, епідемія коронавірусу, яка значно ускладнює організацію виборчого процесу.

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка

За позовом прокурора суд зобов’язав оформити право власності на будівлю дитячого садка 12:18

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Ніжинської місцевої прокуратури, зобов’язавши одну із сільських рад Ніжинського району вчинити дії щодо реєстрації права власності на будівлю дитячого садка площею 480 кв.м. орієнтовною вартістю 4,2 млн. грн.

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні?

Які працівники потрібні роботодавцям сьогодні? 10:51

Майже 8 тисяч безробітних громадян працевлаштовано обласною службою зайнятості протягом січня-вересня 2020 року, що на 6% більше, ніж за відповідний період торік. Про це свідчить підсумкова статистика за 9 місяців. Отже, яку роботу пропонують роботодавці сьогодні?

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки

У Чернігові провели торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки 10:45

21 жовтня в Чернігівській міській раді відбулися торги з продажу права оренди на дві земельні ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності.

У ОДА розповіли, як відбуватиметься голосування на місцевих виборах в умовах пандемії

У ОДА розповіли, як відбуватиметься голосування на місцевих виборах в умовах пандемії 10:20

Цієї неділі, 25 жовтня 2020 року, на території Чернігівської області відбуватимуться місцеві вибори. Як і по усій Україні, голосування здійснюватиметься в умовах адаптивного карантину. З метою убезпечення учасників виборчого процесу на державному рівні затверджено ряд протиепідемічних заходів.