Носівський район: потонуло 2 людини
13 липня о 16:30 у Носівському районі до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про те, що у штучному каналі поблизу с. Коломійцівка місцеві жителі виявили тіло чоловіка.
На місце події прибула Чернігівська обласна водолазно-рятувальна служба, яка витягла на берег загиблого. Ним виявився 26-річний місцевий житель.
14 липня о 17:00 також у Носівському районі в р. Остер поблизу с. Мрин місцеві жителі виявили та витягли на берег тіло 59-річного односельця.
Обставини обох трагічних випадків та причини смертей людей з’ясовує слідство.
Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області звертається до громадян з проханням бути вкрай обережними під час перебування на водоймах. Ні в якому разі не заходьте у воду в нетверезому стані. Розраховуйте свої сили та не запливайте далеко від берега. Купайтеся тільки у спеціально відведених і обладнаних для цього місцях. Не влаштовуйте небезпечні ігри на воді та уникайте річок зі швидкою течією. Слідкуйте за розвагами дітей, дбайте про безпеку!
Останні новини Чернігівщини
27 листопада: цей день в Україні і світі 09:31
День 1373 Російська агресія - Day 1373 Russian aggression
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.
У Чернігові відкривають набір на безкоштовний курс з правил дорожнього руху — готуватимуть до теоретичного іспиту 09:45
У Чернігові стартує набір на безоплатний офлайн-курс із вивчення правил дорожнього руху. Заняття стануть корисними як майбутнім водіям, так і тим, хто хоче впевнено почуватися на дорозі та пригадати ключові правила. Початок навчання — 28 листопада.
Обіцяла гаданнями повернути чоловіка з полону – за шахрайство судитимуть жительку Чернігівщини 08:30
Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Городня за фактом шахрайства (ч. 1 ст. 190 КК України).
У Національному художньому музеї Румунії експонується твір з колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана 08:23
20 листопада у Національному художньому музеї Румунії (м.Бухарест) відбулося урочисте відкриття міжнародної виставки «Roman IA», до експозиції якої увійшов твір із колекції Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана – «Дівчина-українка» (друга половина ХІХ ст.), автор – Микола Рачков. Виставка проходить під патронажем Президента Румунії.