Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 14:31:29

Екоінспекції Чернігова намагаюся стежити за паркування на газонах і тротуарах

15.07.2014   09:28Агенцiя

Проблема паркування автомобілів на газонах і тротуарах для Чернігова є досить актуальною. Автомобілів стає все більше, а місць для паркування не вистачає. Деякі паркуються таким чином через необізнаність. Втім, ні перше, ні друге не може бути виправданням для водіїв, які заїжджають на газони і залишають там свої транспортні засоби.

Проблема паркування автомобілів на газонах і тротуарах для Чернігова є досить актуальною. Автомобілів стає все більше, а місць для паркування не вистачає. Деякі паркуються таким чином через необізнаність. Втім, ні перше, ні друге не може бути виправданням для водіїв, які заїжджають на газони і залишають там свої транспортні засоби.

За словами начальника екологічної інспекції КП «АТП-2528» Чернігівської міської ради Сергія Стринадко, такі факти є не тільки порушенням законодавства України, а й шкідництвом, що завдає прямої шкоди міському господарству.

Стурбовані цим і самі чернігівці. На телефон гарячої лінії екологічної інспекції часто надходять скарги від мешканців щодо паркування машин на газонах.

«Наші співробітники спільно з представниками ДАІ проводять рейди з виявлення правопорушників, які своїми діями порушують чинне законодавство, а саме ст. 152 КУпАП, п. 10.2.11 Правил благоустрою Чернігова, - розповів він. - У поточному році було складено та направлено на розгляд в адміністративні комісії районних у м. Чернігові рад 14 протоколів».

У цьому контексті слід знати, що паркування і проїзди по газонах тягнуть фіскальні санкції, становлять від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів, відповідно 340 і 1360 грн.

Однак газонів багато, зазначає Сергій Стринадко, у кожного охоронця не поставиш. Тому в деяких місцях співробітники екологічної інспекції спільно з КП «Зеленбуд» та робочими ЖЕКів встановлюють бар’єри, які роблять фізично неможливим рух транспорту і дозволяють зберегти газони та бордюри міста від руйнування.

Інспектори обіцяють, що свою роботу з такими порушеннями продовжать. Але й самим городянам варто бути ощадливими щодо благоустрою, адже це теж імідж Чернігова.
 

Останні новини Чернігівщини

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт 14:15

«Кожен із нас зараз має робити все, що він може, тільки трішки більше!» – каже чернігівська волонтерка Марина Лисенко, яка організувала плетіння маскувальних сіток на фронт.

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва 14:11

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко 14:08

Журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко залишилася у блокадному Чернігові, під обстрілами російської армії, щоб бути зі своєю громадою, інформувати людей про загрози, показувати Україні та світові, що відбувається.

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди 14:05

Обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди державним інспектором контролюючого органу (ч. 1 ст. 368 КК України).

Мистецтво – на підтримку ЗСУ

Мистецтво – на підтримку ЗСУ 14:03

Протягом серпня-вересня поточного року творчий склад Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка втілив низку мистецьких проектів, спрямованих на підтримку Збройних Сил України, духовної міцності чернігівців, усіх захисників рідної землі.