Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 07:53:50

На кордоні з Росією ходять чутки про диверсантів, які потрапляють в Україну по Десні

15.07.2014   08:08Агенцiя

У Сумській та Чернігівській областях ходять чутки, що російські диверсанти перетинають кордон з Україною по Десні. Офіційно силовики таку інформацію не підтверджують, проте фахівці та місцеві мешканці впевнені, що це цілком можливо, йдеться у сюжеті ТСН.

Чутки про диверсантів, які сплавляються по Десні, з'явилися у найпівнічнішому місті країни - Новгород-Сіверському. Водний шлях, мовляв, дозволяє уникнути блокпостів військових.

Про ці чутки у курсі і місцева активістка Ірина Гусак. Вона каже, що інформація про диверсантів, які сплавляються по воді, була і на іншому боці області - у селищі Ріпки, що межує з Білоруссю. Про це пані Ірині розповів знайомий, колишній розвідник, який нещодавно повернувся з АТО. "Каже, я побачив там на березі сліди, як рюкзак ставили, як ласти. Я, каже, у СБУ заявив. Було шестеро людей", - розповіла пані Гусак. Російські диверсанти можуть пробиратись в Україну по Десні.

Офіційного підтвердження ці розмови не мають, бо у силових відомствах затримані не числяться. Місцеві таксисти, які за поголосом могли підвозити чужаків, кажуть, що замовлень у бік Харківщини не мали.

Проте, не виключено, що підзаробити на війні хтось з місцевих і міг. У тому ж, що сплавитись з Росії в Україну можна, тут переконані. "Ви хочете дізнатися, чи можна там сплавитися, чи ні? Можна, це 100% гарантія, і малоймовірно, що хтось помітить. Я служив там", - розповів місцевий мешканець Андрій, який 17 років служив у прикордонних військах.

Місцеві прикордонники, у свою чергу, запевняють, що повз них по Десні не проскочить навіть щур.


http://tsn.ua/politika/na-kordoni-z-rosiyeyu-hodyat-chutki-pro-diversantiv-yaki-potraplyayut-v-ukrayinu-po-desni-359103.html
 

Останні новини Чернігівщини

Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08

Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.

Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07

Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.

Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49

Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.

Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15

Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.

Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20

Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини