Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 жовтня, 10:10:37

Чернігівщина продовжує приймати переселенців з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО

15.07.2014   07:47

14 липня під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Костянтина Лубенцова відбулась нарада щодо реалізації заходів, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції в Чернігівську область.

У засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та Управління служби з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області.

За повідомленням директора Департаменту соціального захисту населення ОДА Олега Русіна, за допомогою в різні інстанції звернулося 234 сім’ї переселенців з Автономної республіки Крим, всього 408 осіб. З них 395 осіб отримали всебічну допомогу з розселення, відновлення втрачених документів, отримання соціальних виплат, працевлаштування, лікування, влаштування дітей до дитячих садків та шкіл.

На Чернігівщині тимчасово також проживає 340 сімей з Донецької та Луганської областей, що налічують 611 осіб. 570 з них вже отримали необхідну соціальну допомогу.

Основними опорними пунктами для переселенців на території області є заклади освіти, в яких на даний час можливо розмістити близько 1500 осіб. Однак, з початком навчального року кількість вільних місць скоротиться до 450-ти. У той же час багато пропозицій з прийому переселенців надходить від власників приватного сектору.

На завершення наради її учасники висловилися за необхідність розробки механізму компенсації з боку держави за час проживання в гуртожитках. Як було зазначено, на сьогодні, середня вартість проживання однієї особи становить близько 100 грн. Орієнтовно для наявної кількості осіб на це потрібно майже 1,8 млн грн. А при максимальному заповненні всіх існуючих місць у гуртожитках загальні витрати до кінця року можуть сягнути у 8 мільйонів гривень.
 

Останні новини Чернігівщини

білорусь біля України готує аеродроми, казарми та залізницю для військ рф 21:53

У білорусі спостерігається розбудова військових аеродромів, будівництво казарм, а також перевірка білоруської залізниці для перевезення ешелонів з військовослужбовцями.

Аграрії Чернігівщини залучили понад ₴3,37 мільярда «доступних кредитів» 21:51

За програмою «Доступні кредити 5–7–9%» 33 626 аграріїв цьогоріч залучили 62,509 мільйона гривень кредитів.

Безпека в закладах освіти - пріоритетне завдання рятувальників Чернігівщини 21:46

Як спонукати сучасних дітей до навчання, особливо з такої важливої теми як правила безпеки життєдіяльності?

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору 21:38

Війна в Україні створює ще більш сприятливі умови для поширення кору. Військові дії спричинили руйнування медичної інфраструктури, ускладнили доступ людей до медичних послуг, зокрема вакцинації.

Послуги служби зайнятості онлайн

Послуги служби зайнятості онлайн 21:34

Записатися на прийом до фахівця служби зайнятості можна, не виходячи з дому.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини