Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 16:25:01

Фінінспектори Чернігівщини виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на 1,7 млн грн під час ревізії бюджету м.Ніжин

14.07.2014   13:10Агенцiя

Фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 1,7 млн грн під час проведення ревізії бюджету м.Ніжин. В ході контрольного заходу перевірено діяльність 6 установ міста за період з 01.01.2011 по 31.10.2013.

Так, міський бюджет недоотримав доходів в загальній сумі 527 тис. грн, а саме власності внаслідок невиконання умов по укладених договорах за період з 01.01.2011 по 01.30.2013 недоотримано належної частки орендної плати за користування об’єктами комунальної та не перераховано до міського бюджету коштів, отриманих від надання послуг, що не належать до переліку платних послуг на вказану суму.

В порушення прийнятого сесією міської ради рішення за рахунок бюджетних коштів, які виділялися з міського бюджету для надання поворотних фінансових допомог через Неприбуткову громадську організацію «Агенція розвитку Ніжина», було придбано комп’ютерну техніку та меблі на суму 56 тис. гривень. Придбання проведено поза казначейським обслуговуванням, чим порушено вимоги Бюджетного кодексу.

Всупереч бюджетному законодавству із загального фонду бюджету витрачено 391 тис. грн на покриття витрат, які повинні проводитись за рахунок коштів спеціального фонду.

Окрім того, в 4 перевірених установах міста виявлено порушення законодавства з оплати праці, оплату витрат за спожиті комунальні послуги сторонніми юридичними особами, оплату за завищеною вартістю ремонтно-будівельних робіт. Ці порушення призвели до незаконного витрачання коштів міського бюджету в сумі 584 тис. гривень.

Усупереч вимогам бюджетного законодавства безпідставно проводилось утримання спеціалістів санітарно-екологічного підрозділу комунального підприємства за рахунок коштів міського бюджету на загальну суму 101 тис. гривень.

За допущені порушення на посадових осіб складено 27 протоколів про адміністративне правопорушення та зупинено операції з бюджетними коштами у 5 установах.


Прес-служба Держфінінспекції в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.