Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 травня, 15:49:45

Екс-депутат сільради на Чернігівщини застрелив дружину і повісився

14.01.2012   11:44Агенцiя

Проте у цю версію не дуже вірять сусіди – кажуть, що перед трагедією чоловік назаймав багато грошей.

У селі Івковці на Чернігівщині 55-річний колишній депутат сільради застрелив дружину, а потім повісився у коридорі власної квартири.

Коли подружжя Мухіних перестало з’являтися на подвір’ї, сусіди надто не переймалися. Люди похилого віку жили відлюдькувато, тож ніхто не запідозрив лихого.

“Подивилися – вікно прострілено, дірка у вікні. Зайшли в хату. Він, значить, відразу в хаті. На трубі повішений так, що, начебто, стоїть. А вона лежала вбита, навіть обличчя не було видно”, – розповідає мешканка Івківців Ніна Петрівна.

Перелякані сусіди одразу ж викликали міліцію. Після огляду місця трагедії у правоохоронців одразу з’явилася версія загибелі подружжя.

“Основна версія, яку розглядає слідство – це вбивство чоловіком своєї дружини, після чого він покінчив життя самогубством”, – розповів керівник відділу УМВС України в Чернігівській області Сергій Бриль.

Що змусило поважного селянина розправитися з жінкою, а потім накласти на себе руки – загадка для односельців. Люди кажуть, що попри численні амурні пригоди 55-річного господаря сім’я ніколи не сварилася.

“Він сам по собі був охотником. В нього всі документи були в порядку, постійно робив перереєстрацію рушниці. В той момент, коли це трапилось, рушниця була почищена і закрита в сейфі, у розібраному стані”, – розповів Івковецький сільський голова Микола Череп.

Налякані сусіди мають власну версію трагедії. Кажуть, за кілька місяців до нещастя заможний чоловік почав поспіхом позичати гроші.

“У банку взяв 8 тисяч, тут в одних півтори тисячі доларів, там де він охоронцем працював – теж набрав: у однієї жінки – 500, у той – 200, у цій – теж більше тисячі. Може, з якою бандою зв’язався”, – розповідає Ніна Петрівна.

Чи розглядає міліція інші версії трагедії поки невідомо. Не розголошують правоохоронці й того, з якої зброї застрелили господиню.

А ось мешканці будинку, з якими спілкувалися журналісти, сумнівів не мають: смертельне поранення їхній сусідці завдано з використовуванням глушника. Адже жодного пострілу в день убивства тут ніхто не чув.

http://tsn.ua/ukrayina/eks-deputat-silradi-na-chernigivschini-zastreliv-druzhinu-i-povisivsya.html

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02

Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38

До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36

Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.

Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50

Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини