Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 23:59:16

Цього року бізнес Чернігівщини перевіряли менше, ніж минулого

10.07.2014   10:50

Фахівці підрозділів податкового та митного аудиту Головного управління Міндоходів у Чернігівській області протягом першого півріччя провели 510 документальних перевірок - планових та позапланових.

Виявлені порушення були підставою, щоб за актами перевірок нарахувати сплатити до бюджету 21 мільйон гривень. У цій сумі 6,5 млн. грн. становлять штрафи та пеня. Риторичне запитання до платників – тож чи варто порушувати законодавство, щоб потім платити більше?

Як повідомив начальник управління податкового та митного аудиту Євгеній Шульга, цього року платників перевіряли менше. Для сумлінних - найголовніше вчасно звітувати і переказувати кошти до державної скарбниці. А ті, хто має ризики, включалися до планів перевірок. Загалом за шість місяців проведено на 146 перевірок менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Щодо контролю за діяльністю збиткових підприємств Євгеній Шульга зазначив, що цього року по області зменшені збитки на 5 мільйонів гривень. Це дозволило упередити несплату податку на прибуток у наступних податкових періодах майже на 1 млн.грн.

Останні новини Чернігівщини

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє 13:33

З понеділка, 6 квітня, в Україні забороняється рухатися групками більше ніж 2 осіб, гуляти у парках та ходити у громадських місцях без маски.

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах 13:15

Незважаючи на застереження рятувальників громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, спалюючи листя‚ суху траву та інші рослинні залишки на присадибних ділянках, сільгоспугіддях та відкритих територіях, що призводить до виникнення пожеж.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн 12:44

За сім днів з 26 березня по 2 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 37 порушень Правил рибальства.

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів 12:29

Станом на 03.04.2020 року у Чернігівській області на автомобільних дорогах загального користування державного значення ліквідовано 52479,6 квадратних метрів ямковості.

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області 11:24

В Чернігівській облдержадміністрації відбулась робоча зустріч з керівниками підприємств харчової промисловості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини