Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 09:03:47

В обласному кардіологічному відкрито новий кабінет комп’ютерної томографії

10.07.2014   08:02

Віднедавна Чернігівський обласний кардіологічний диспансер може надати набагато ширший спектр послуг пацієнтам. На базі медичної установи працює єдиний в області мультиспіральний комп’ютерний томограф однієї з останніх модифікацій. За допомогою цього сучасного обладнання проводиться діагностика захворювань всіх органів та систем людського організму, а особливо системи кровообігу.

До того ж, зі слів головного лікаря медичного закладу Ігоря Батога, апарат виконує сканування всього тіла менше, ніж за хвилину, а діагностику одного органу – за долю секунди. Тож люди, які страждають від клаустрофобії, можуть не виснажувати себе тривалими обстеженнями у звичних старих томографах.

На придбання і установку такого обладнання пішло близько 1 мільйону доларів США, що стало можливим лише з допомогою інвестицій приватної клініки «Євроскан».

Як було наголошено, у мережі діагностичних клінік України обладнання товариства «МДК Євроскан» має заслужене визнання як серед медиків, так і пацієнтів, адже працює яксіно та ефективно.

За допомогою спеціалізованого обладнання у кабінеті проводитимуть обстеження хребта, мозку, суглобів, черевної порожнини, серця та інших органів. Його відкриття зменшить черги на діагностику та поліпшить рівень обслуговування пацієнтів.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:54

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 31 березня до 8:00 1 квітня 2020 року.

Підрозділи Держпродспоживслужби у районах Чернігівщини активізують діяльність в умовах карантину

Підрозділи Держпродспоживслужби у районах Чернігівщини активізують діяльність в умовах карантину 08:22

Спеціалісти Куликівського районного управління Держпродспоживслужби щоденно контролюють виконання Плану протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19 на території району.

Сьогодні повинен запрацювати електронний лікарняний

Сьогодні повинен запрацювати електронний лікарняний 08:05

З 1 квітня в Україні повинен запрацювати електронний лікарняний. Про це в січні заявив заступник Міністра соціальної політики Олег Коваль.

Телефонні шахраї вимагають у підприємців гроші

Телефонні шахраї вимагають у підприємців гроші 07:52

Головне управління ДПС у Чернігівській області попереджає: в області вкотре активізувалися телефонні шахраї, які представляються податківцями.

Опалювальний сезон у Чернігові завершиться 6 квітня для всіх категорій споживачів

Опалювальний сезон у Чернігові завершиться 6 квітня для всіх категорій споживачів 07:44

Опалювальний сезон у Чернігові цього року закінчується для всіх категорій споживачів 6 квітня з 9 години ранку. Про таке рішення повідомив чернігівський міський голова Владислав Атрошенко під час щотижневої розширеної наради в міській раді.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини