Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 червня, 11:04:19

Долаємо корупційні правопорушення

09.07.2014   07:37

Працівники управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Чернігівській області значну увагу приділяють викорененню такого негативного явища, як адміністративні корупційні правопорушення.

А вони, нажаль, не такі вже й рідкісні у нашому суспільстві. «Дійовими особами», як правило, виступають посадові особи, які повинні бути прикладом добропорядності, та, як показує практика, ще нерідко виходить зовсім навпаки. Ось лише декілька прикладів із «послужного списку» УБОЗ.

— Працівники нашої служби відповідно до частини 1 статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення склали протокол про адміністративне корупційне правопорушення відносно жителя одного з райцентрів області, який, перебуваючи на посаді голови районної державної адміністрації, будучи державним службовцем 3 категорії, 5 рангу, під час звільнення з посади не подав декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за відпрацьований в 2013 році час. За це рішенням районного суду на нього було накладено штраф — розповів начальник управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Чернігівській області підполковник міліції Вадим Філашкін. — За аналогічною статтею КУпАП було також складено протокол про адміністративне корупційне правопорушення і відносно чернігівця, який, перебуваючи на одній із керівних посад обласної державної адміністрації, будучи державним службовцем 4 категорії 7 рангу, під час звільнення з посади також не подав декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за відпрацьований період 2013 та початок 2014 років. Рішенням Деснянського районного суду м. Чернігова за це також на нього було накладено штраф.

Таке ж рішення за аналогічні дії цей же суд прийняв і відносно іншого держслужбовця з управління Державної судової адміністрації України в Чернігівській області, який будучи державним службовцем 5 категорії 11 рангу, під час звільнення з посади також не подав декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за відпрацьований в 2013 році час.

На жаль, аналогічних прикладів можна навести немало. Працівники УБОЗ і надалі робитимуть усе для того, щоб таке негативне явище як корупція було викоренене в нашому суспільстві, а перед Законом були всі рівні: чи то рядовий працівник, чи високопосадовець.

Примітка:
«Телефон довіри» з питань боротьби з корупцією Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України – 097-220-31-16;
електронна скринька довіри – http://www.guboz.gov.ua/corrupt.html
 

Останні новини Чернігівщини

Головним лісівником Чернігівщини став депутат обласної ради

Головним лісівником Чернігівщини став депутат обласної ради 11:00

3 червня голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький представив нового начальника Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства. Ним став депутат обласної ради Юрій Болоховець.

Чотирьом видатним спортсменам з Чернігівщини призначено стипендії Президента України

Чотирьом видатним спортсменам з Чернігівщини призначено стипендії Президента України 10:57

Указ про призначення стипендій Президента України для видатних спортсменів із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерів підписав Президент України Володимир Зеленський 1 червня 2020 року.

У Чернігівській області не планують надалі послаблювати карантинні заходи

У Чернігівській області не планують надалі послаблювати карантинні заходи 10:54

У Чернігівській ОДА 3 червня відбулось засідання штабу з ліквідації надзвичайної ситуації.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:58

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 3 червня до 8:00 4 червня 2020 року.