Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 січня, 19:46:30

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

03.07.2014   09:22

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 02 липня по 08 годину 03 липня 2014 року

Протягом доби зареєстровано 6 пожеж, з яких 4 в житловому секторі, 1 на транспорті та 1 сухої трави. Врятовано 3 людини.

1. Пожежа в житловому секторі Ріпкинський район, смт Добрянка О 10 год. 25 хв. сталася пожежа чотирьохквартирного житлового будинку. Власники квартир встановлюються. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі м. Чернігів, вул. Зелена О 15 год. 40 хв. сталася пожежа семиквартирного житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю на площі 350 кв. м, пошкоджено перекриття на площі 60 кв. м та внутрішнє облицювання стін та стелі квартир № 1,3,5,6. Причина, збитки та сума врятованих матеріальних цінностей встановлюються. Врятовано 2-х мешканців квартир 1 та 3.

3. Пожежа в житловому секторі Ріпкинський район, смт Любеч, вул. Корольова О 16 год. 15 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю та перекриття на площі 5 кв. м. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опаленні. Збиток - 500 грн. Врятовано господарку та матеріальних цінностей на суму 20000 грн.

4. Пожежа на транспорті м. Щорс, вул. Дзержинського О 16 год. 25 хв. сталася пожежа автомобіля ВАЗ-2101, 1973 року випуску. Вогнем пошкоджено кузов та внутрішнє оздоблення салону. Причина - порушення правил пожежної безпеки при проведенні електрогазозварювальних робіт. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 250000 грн.

5. Пожежа сухої трави Щорський район, біля с. Хотуничі О 17 год. 21 хв. на території, що належить Хотуницькій сільській раді сталася пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток відсутній.

6. Пожежа в житловому секторі Борзнянський район, с. Красностав О 22 год. 10 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем пошкоджено покрівлю та перекриття. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 10000 грн.
 

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині

Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48

Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.

26 січня: цей день в Україні і світі

26 січня: цей день в Україні і світі 08:43

День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини