Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 09:31:29

Менська медицина катастроф отримала нове авто

23.06.2014   14:28Агенцiя

– На щастя, поки що не доводилося використовувати на практиці кардіограф та дефібрилятор, – зауважує старший фельдшер виїзної бригади Менського відділу медицини катастроф Наталія Мороз.

– Але як ними користуватися знаємо, це входить у наші обов’язки, – додає фельдшер Владислав Нестеров.

Менська центральна районна лікарня отримала нову автівку «швидкої допомоги» французького виробництва, оснащену на сучасному рівні. Як зазначив головний лікар району Петро Хомрач, у перспективі усі пункти медицини катастроф Менщини будуть забезпечені такими автомобілями.

Новенький Peugeot boxer коштує близько 700 тисяч гривень. Він обладнаний усім необхідним для надання інтенсивної терапії при невідкладній допомозі: кардіографом, дефібрилятором, кисневими балонами, інгаляторами, пневматичними шинами.
У салоні – зручні ноші, котрі легко розгортаються, ними простіше транспортувати пацієнта. Також є витяжні дошки, які потрібні при перевезенні потерпілих зі спинальними травмами.

– Торік в Україні була створена медицина катастроф, – розповідає Петро Хомрач. – Усі машини «швидкої допомоги» залишилися працювати у тих же закладах, де і раніше, скорочення штату також не було. Більше того, у лікарнях Макошине, Стольного та Бірківки додалися штатні посади фельдшерів та водіїв, тепер у цих закладах «швидка» чергує цілодобово. Ліками відділення також повністю забезпечені. Наприкінці травня на виконання державної програми по забезпеченню пунктів «швидкої допомоги» автотранспортом наша центральна районна лікарня отримала сучасний автомобіль.

У новенькій «швидкій» іномарці комфортно і фель­д­­­шерам, і пацієнтам. Водій Віктор Хоменко задоволений автівкою.


http://nslovo.com/blog/menska-medytsyna-katastrof-otrymala-nove-avto

Останні новини Чернігівщини

Мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали 07:36

Надія Миколаївна прийшла допомогти розбирати завали будинку, в якому мешкала родина його учня. Жінка на рівні з чоловіками розгрібає згарище. Каже, відгукнулася на прохання взяти участь у толоці на Бобровиці.

4 липня - цей день в Україні і світі

4 липня - цей день в Україні і світі 07:29

4 липня в Україні відзначають День Національної поліції та День судового експерта

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини