Ріпкинський район: рятувальники витягнули корову, яка провалилася у погріб. ФОТО
23 червня о 5:05 у Ріпкинському районі до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення від жительки смт. Добрянка про те, що її корова на власному подвір'ї впала у погріб.

За викликом на місце події прибуло відділення районного пожежно-рятувального підрозділу Управління ДСНС у Чернігівській області.
Рятувальники за допомогою мотузки та лебідки о 8:10 визволили перелякану тварину з пастки глибиною понад 2,5 м.
Внаслідок рятувальних робіт тварина не постраждала.
Останні новини Чернігівщини
Мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали 07:36
Надія Миколаївна прийшла допомогти розбирати завали будинку, в якому мешкала родина його учня. Жінка на рівні з чоловіками розгрібає згарище. Каже, відгукнулася на прохання взяти участь у толоці на Бобровиці.

4 липня - цей день в Україні і світі 07:29
4 липня в Україні відзначають День Національної поліції та День судового експерта


Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05
Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02
2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.