Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 08:50:42

Ракетний катер "Прилуки" у визначеному районі Чорного моря виконав артилерійські стрільби по надводних і повітряних цілях

23.06.2014   10:21

Ракетний катер Військово-Морських Сил Збройних Сил України «Прилуки» у визначеному районі Чорного моря виконав низку навчально-бойових завдань.

Зокрема, бойові вправи із артилерійської та стрілецької зброї. Метою дводенного виходу корабля в море під командуванням капітана 3 рангу Павла Рудя було відпрацювати елементи курсового завдання К-2 та вирішити поставлені командуванням завдання.

— Особовим складом було виконано бойові вправи із артилерійської зброї по повітряних і морських цілях, а також вправи із стрілецької зброї, профілактичне гранатометання.

Крім того, проведено навчання з протипідводно-диверсійної оборони корабля на незахищеному рейді при стоянці на якорі, з боротьби за живучість на ходу та інші, — повідомив капітан 3 рангу Павло Рудь. За словами командира корабля, усі поставлені завдання виконано, несприятливі погодні умови цьому не завадили. Як вважає командир ракетного катера «Прилуки», екіпаж продемонстрував високий морський вишкіл, його дії в море можна оцінити на тверду четвірку.

Варто зазначити, що на ракетному катері «Прилуки» після виведення його з акваторії тимчасово окупованого Криму досить швидкими темпами відбулося доукомплектування особового складу, бойове злагодження екіпажу. Корабель вже неодноразово виходив в море з метою виконання поставлених завдань.
 

Останні новини Чернігівщини

Мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали 07:36

Надія Миколаївна прийшла допомогти розбирати завали будинку, в якому мешкала родина його учня. Жінка на рівні з чоловіками розгрібає згарище. Каже, відгукнулася на прохання взяти участь у толоці на Бобровиці.

4 липня - цей день в Україні і світі

4 липня - цей день в Україні і світі 07:29

4 липня в Україні відзначають День Національної поліції та День судового експерта

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини