Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 липня, 04:45:15

Чернігів: рятувальники відчинили двері квартири, де потребував термінової медичної допомоги літній чоловік

23.06.2014   07:55

21 червня об 11:04 у Чернігові до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення від сусідів про те, що по вул. Стахановців потрібна допомога у відкриванні вхідних дверей квартири 67-річного чоловіка, який потребував термінової медичної допомоги та не міг відчинити двері власної квартири медичним працівникам.

Як з’ясувалося, дідусю стало зле, через що він впав на підлогу й не міг самостійно підвестися.

Оперативно за викликом прибули рятувальники 1-ї державної пожежно-рятувальної частини, які за допомогою драбини, через вікно на першому поверсі потрапили всередину квартири, де й виявили власника помешкання.

Рятувальники на ношах перенесли чоловіка до автомобіля швидкої допомоги для надання подальшої медичної допомоги.

Останні новини Чернігівщини

Консультанти громад Чернігівщини з ментального здоров’я в межах Дня спільнодії ознайомилися з провідними надавачами послуг в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення 17:32

В обласній лікарні цього року запрацювало реабілітаційне відділення «RECOVERY». Тут відновлюються поранені військові. Облаштоване – коштом БО «Фонд Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива».

7 медалей здобули юні спортсмени на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное 16:48

З 09 до 13 липня в Умані відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное.

За втручання прокуратури у державну власність повернуто захисну споруду 16:22

За втручання органів прокуратури забезпечено виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини