Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 квітня, 02:32:00

СБУ скерувала до суду матеріали кримінального провадження стосовно осіб, які у складі організованої злочинної групи виготовляли і реалізовували вибухівку

23.06.2014   07:50

СБУ скерувала до суду матеріали кримінального провадження стосовно 3 членів злочинного організованого угруповання, які налагодили на території регіону незаконний обіг вибухових речовин, вибухових пристроїв та боєприпасів.

Встановлено, що 47-річний місцевий мешканець разом зі своїми спільниками незаконно виготовляли у кустарних умовах вибухівку: наповнювали пластикові ємності вибуховою речовиною та реалізовували їх зацікавленим особам.

22 листопада 2013 року у Чернігові в ході спеціальної операції із залученням бійців спецпідрозділу «Альфа» СБУ затримала зловмисників «на гарячому» одразу після реалізації чергової партії вибухівки.

Під час затримання та обшуків у їхніх помешканнях правоохоронці вилучили понад 50 кг вибухової речовини, 1,5 кг тротилу, близько 200 набоїв різного калібру, 2 тротилові шашки та електродетонатори до них, вогнепровідні шнури для запалювання вибухової речовини, незареєстровану холодну та вогнепальну мисливську зброю.

Наразі за матеріалами кримінального провадження, розслідуваного за ч.3 ст. 28, ч.1 ст. 263 (збут бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв, скоєний організованою злочинною групою осіб) Кримінального кодексу України, триває судовий розгляд. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини