Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 лютого, 17:52:52

Директор Виконавчої дирекції Фонду В.В.Ткаченко із робочим візитом відвідав Чернігівщину

19.06.2014   11:07Агенцiя

18 червня директор Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності В.В.Ткаченко із робочим візитом відвідав Чернігівщину.

В рамках візиту В.В.Ткаченко зустрівся із заступником голови-керівником апарату обласної державної адміністрації, головою правління Чернігівського обласного відділення Фонду С.М.Журманом.

Під час розмови В.В.Ткаченко, зокрема, звернув увагу на послуги, надання яких є актуальними у літній період, а саме: санаторно-курортне лікування та реабілітація застрахованих осіб і членів їх сімей та оздоровлення дітей по путівках, що надаються за рахунок коштів Фонду.

Актуальні питання діяльності Фонду та шляхи розв’язання існуючих проблем були обговорені під час зустрічі В.В.Ткаченко із керівниками структурних підрозділів виконавчої дирекції обласного відділення Фонду та директорами міжрайонних і Чернігівської міської виконавчих дирекцій. Розглянуто широке коло питань, у тому числі, щодо унеможливлення зловживань при виплаті допомоги по вагітності та пологах, невиробничого травматизму, оздоровлення дітей застрахованих осіб області.

Про шляхи вирішення проблемних питань діяльності Фонду розповів директор виконавчої дирекції обласного відділення П.І.Савич.
В.В.Ткаченко акцентував увагу учасників зустрічі на головному векторі у роботі Фонду – підвищенні якості надання соціальних послуг за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
Зустріч пройшла в конструктивній атмосфері.

В.В.Ткаченко також відвідав дитячий центр «Електронік» (с. Снов҆янка Чернігівського району), який справедливо вважається одним з найкращих закладів Чернігівської області, де створено всі умови для повноцінного оздоровлення дітей. ДЦ має першу категорію атестації, та завдяки якісним оздоровчим послугам користується великою популярністю, як серед дітей, так і їх батьків. Так, в 2013 році за участі коштів Фонду в «Електроніку» оздоровилось 636 дітей застрахованих осіб області. В тому числі 386 дітей за часткового фінансування та 250 – по путівках за повну вартість.

В поточному році до ДЦ «Електронік» вже придбано 573 путівки за повну вартість, а також близько 250 дітей будуть оздоровлюватись за часткової участі.
В першій зміні, яка розпочалась 1 червня, на оздоровленні перебувають 250 дітей. Із них 200 отримали «повноплатні» путівки. Оздоровлення решти 50 також відбувається за участі коштів Фонду при частковому фінансуванні.

На дві наступні зміни передбачено ще 373 путівки. Всі вони вже розподілені страхувальникам згідно з їх заявками.


Пресс – служба виконавчої дирекції обласного відділення Фонду
 

Останні новини Чернігівщини

Чекали 29, натомість весільний марш пролунав для 41 пари - День закоханих на Чернігівщині

Чекали 29, натомість весільний марш пролунав для 41 пари - День закоханих на Чернігівщині 17:28

Третій рік поспіль завдяки ініціативі Міністерства юстиції «Кохання поза часом» щасливі закохані можуть забарвити день 14 лютого справжніми емоціями і особливою пам’ятною подією, поєднавши долю зі своєю половинкою з ранку до опівночі.

"Сонце слова на двох" зійшло у бібліотеці ім. М. Коцюбинського 17:07

Вечір поезії від Тетяни Шептицької та Сергія Пантюка пройшов у бібліотеці ім. М. Коцюбинського в рамках реалізації проекту «Безкоштовні курси української мови».

Менська громада працює над створенням антикорупційної еко-системи

Менська громада працює над створенням антикорупційної еко-системи 16:53

Що таке Антикорупційна програма та які переваги її прийняття – такі питання жваво обговорювались з представниками місцевої влади Менської ОТГ на інформаційній зустрічі, яка пройшла 17 лютого.

На вихідних посилені поліцейські патрулі відпрацьовували Чернігів

На вихідних посилені поліцейські патрулі відпрацьовували Чернігів 16:42

В обласному центрі з 14 лютого до 16 лютого поліція провела перше в цьому році оперативно-профілактичне відпрацювання. Такі заходи відбуватимуться циклічно в різних мікрорайонах міста.

За вихідні патрульні розшукали двох чоловіків, які переховувалися від поліції

За вихідні патрульні розшукали двох чоловіків, які переховувалися від поліції 16:32

Під час патрулювання на вулиці Савчука у дворі будинків інспектори помітили підозрілого чоловіка, який мав ознаки алкогольного сп’яніння.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини