Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 10:21:58

В агроліцеї “кульгала” фінансова дисципліна

11.01.2012   12:18Агенцiя

У Ніжинському аграрному ліцеї ревізія виявила фінансових порушень, що призвели до втрат бюджетних ресурсів, на 190 тис. грн.

Контрольно-ревізійне управління в Чернігівській області провело планову ревізію фінансово-господарської діяльності Держаного навчального закладу “Ніжинський професійний аграрний ліцей” за 2009 – 2011 роки.

У ході контрольного заходу ревізори встановили порушень фінансової дисципліни на загальну суму 290 тис. грн, в тому числі таких, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 190,75 тис. грн.

Зокрема, у 2009 році понад державне замовлення ліцей прийняв на навчання 24 особи, завищивши тим самим потребу в бюджетних асигнуваннях на 150 тис. грн. Через завищення бюджетних асигнувань на 2009 – 2011 роки навчальному закладу виділили зайво ще 15 тис. грн – на оплату праці працівників.

Крім того, ревізори з’ясували, що керівництво аграрного ліцею не уклало договору оренди з приватним підприємством, яке використовувало майстерні навчального господарства загальною площею 1 872 кв.м для вирощування свиней. Як наслідок за 2009 – 2010 роки до державного бюджету не надійшло 35 тис. грн.

За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку складено чотири протоколи про адміністративне порушення за ст. 164-2 та один протокол про бюджетне правопорушення за ст. 164-12 КУпАП. Про результати контрольного заходу поінформовано прокуратуру Чернігівської області.

Внаслідок вжитих заходів щодо усунення виявлених порушень до бюджету відшкодовано 177 тис. грн.

Олена Помазна, в.о.начальника відділу інспектування у сфері освіти і науки Державної фінансової інспекції в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко обговорив з аграріями можливості розвитку садівництва та ягідництва в Чернігівській області

Андрій Прокопенко обговорив з аграріями можливості розвитку садівництва та ягідництва в Чернігівській області 08:18

28 травня у Чернігівській обласній державній адміністрації пройшов практичний семінар з садівництва та ягідництва. Цей захід об’єднав науковців з Інституту садівництва НААН, виробників плодово-ягідної продукції, фермерів та представників органів влади.

Питання законності передачі земель в смт Седнів у приватну власність обговорено на нараді у прокуратурі

Питання законності передачі земель в смт Седнів у приватну власність обговорено на нараді у прокуратурі 07:52

Заступник прокурора області Михайло Подоляк провів робочу нараду щодо законності передачі земель в смт Седнів у приватну власність.

Поліція вилучила у жителя Чернігівського району карабін

Поліція вилучила у жителя Чернігівського району карабін 07:45

Співробітники Чернігівського районного відділення поліції біля лісового масиву вилучили у мешканця обласного центру карабін з оптичним прицілом.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини