Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 липня, 15:38:33

Більшість юних порушників відносяться до категорії "людина-техніка" та характеризуються як творчі та винахідливі особистості

17.06.2014   13:31Агенцiя

Чернігівській міський відділ кримінально-виконавчої інспекції допомагає неповнолітнім визначитися з майбутньою професією

За допомогою студентів-практикантів психолого-педагогічного факультету Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка з неповнолітніми засудженими Чернігівського міського відділу КВІ було проведено тестування на профорієнтацію.

За результатами тестування було визначено категорії професій до яких підлітки мають найбільшу здібність. Результати тестів сподобались респондентам і дійсно відповідали їх прагненням. Цікавим фактом виявилось те, що більшість правопорушників відносяться до категорії – «людина-техніка» та характеризуються, як винахідливі та творчі особистості.

Представники КВІ Чернігова постійно підтримують зв'язок з адміністрацією та педагогічним складом загальноосвітніх закладів м. Чернігова та проводять профілактичні лекції на базі шкіл.

Завдяки плідній співпраці, неповнолітнім та молоді, для підготовки до вступних іспитів та подальшого навчання, люб’язно відкриває свої двері Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В.Г. Короленка.

На сьогоднішній день всі неповнолітні підоблікові Чернігівського міського відділу КВІ визначились з майбутньою професією, наприклад засуджений Ярослав подав документи до професійного училища за спеціальністю пекар-кондитер, і в майбутньому, мріє стати шеф-кухарем і мати свій ресторан, а Андрій планує освоїти спеціальність автомобільного слюсаря і стати власником якісної станції технічного обслуговування автомобілів. А найголовніше, що у підлітків є бажання і наснага навчатись та працювати на благо людей та Держави! 

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

НСЗУ виплатила спеціалізованим лікарням Чернігівщини близько 448,7 млн грн

НСЗУ виплатила спеціалізованим лікарням Чернігівщини близько 448,7 млн грн 14:37

Із загального бюджету за надання спеціалізованої медичної допомоги 48-ми закладам Чернігівської області Національна служба здоров’я України виплатила близько 367,4 млн грн; за надання екстреної медичної допомоги виплачено понад 39,4 млн грн.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:32

За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга 2 липня в Чернігівській області ще 29 пацієнтів одужали від COVID-19.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом червня зафіксовано 174 порушення Правил рибальства, вилучено 285 кг незаконно добутої риби та понад 5 км сіток

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом червня зафіксовано 174 порушення Правил рибальства, вилучено 285 кг незаконно добутої риби та понад 5 км сіток 14:30

Протягом червня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 174 порушення Правил рибальства. Зокрема, викрито 82 грубих порушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), з них п’ять з ознаками кримінальних правопорушень.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:24

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.