Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 19:07:27

"Розумники" виграли тендер. Чи чесна конкуренція?

17.06.2014   09:47Агенцiя

Центр матеріально-технічного та інформаційного забезпечення освітніх закладів Чернігівської обласної ради за результатами тендеру 10 червня 2014 року уклав договір з київським ТОВ «Видавництво «Розумники» на суму 284 760 грн. Предметом торгів були електронні підручники - 113 комплектів по 56 найменувань. Про це повідомляє «Вісник державних закупівель».

Як свідчить протокол розкриття пропозицій конкурсних торгів, єдиним конкурентом ТОВ «Видавництво «Розумники» у торгах був фізична особа-підприємець Рогоза Валентин Володимирович, який запропонував свої послуги за вищу ціну - 297 416 грн.

Варто зауважити, що дехто Валентин Рогоза є заступником директора видавництва «Розумники».

Інформації про це на офіційному сайті «Розумників» знайти не вдалося, але на веб-сайті «Освіта Рівненщини» від 23.05.2014 року у статті «ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців» вказано, що серед доповідей була в тому числі і доповідь Валентина Рогози – заступника директора видавництва «Розумники».

До того ж на сайті «Урядового порталу» в статті «Відбулося урочисте нагородження переможців Десятого Всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор» за 3 квітня 2014 року також згадується про Валентина Рогозу, як заступника директора «Розумників».
Раніше Рогоза Валентин Володимирович обіймав посаду керівника науково-методичного відділу видавництва «Розумники», про що можна було б прочитати у статті за 17 січня 2014 року на сайті видавництва, якби ця сторінка не була видалена. Хоча інформація збереглася в кеші.

Минулого року те ж видавництво вже вигравало тендер на поставку електронних підручників для освітніх закладів області (за інформацією http://z.texty.org.ua/seller/73108):

Оскільки ми не можемо стверджувати, що заступник директора «Розумників» і учасник відкритих торгів ФОП Рогоза Валентин Володимирович є однією і тією ж особою та що це могло призвести до недобросовісної конкуренції, Чернігівська обласна громадська організація «Центр політичних студій та аналітики» звернулася до Прокуратури області з проханням перевірити наявну інформацію та, за необхідності, вжити відповідні дії.
 

Останні новини Чернігівщини

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років 14:20

Великий резонанс викликали нещодавно прийняті постановою №211 норми щодо обмежень стосовно громадян, яким більше 60 років. Тому детально відповідаємо на питання, які найбільше турбують людей цієї вікової групи.

До суду скеровано обвинувальний акт щодо грабежу у ювелірному магазині

До суду скеровано обвинувальний акт щодо грабежу у ювелірному магазині 12:44

Під процесуальним керівництвом Чернігівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 186 КК України (відкрите викрадення чужого майна (грабіж)).

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні

Упродовж минулої доби вогнеборці ліквідували 32 пожежі у природних екосистемах, одна людина загинула у вогні 12:39

Упродовж минулої доби вогнеборці підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідували 32 пожежі, що виникли внаслідок необережності громадян у поводженні з вогнем, а також спалювання сміття і сухої рослинності.

Виклики та досягнення Ріпкинської громади в реалізації реформ . ВІДЕО 12:27

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво смт Ріпки про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів

Цього року лісгоспи Чернігівщини охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів лісів 12:24

Лісові господарства державного та комунального підпорядкування Чернігівської області за час весняної лісокультурної кампанії вже охопили лісовідновленням понад 1750 гектарів площі.