Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 09:54:40

"Розумники" виграли тендер. Чи чесна конкуренція?

17.06.2014   09:47Агенцiя

Центр матеріально-технічного та інформаційного забезпечення освітніх закладів Чернігівської обласної ради за результатами тендеру 10 червня 2014 року уклав договір з київським ТОВ «Видавництво «Розумники» на суму 284 760 грн. Предметом торгів були електронні підручники - 113 комплектів по 56 найменувань. Про це повідомляє «Вісник державних закупівель».

Як свідчить протокол розкриття пропозицій конкурсних торгів, єдиним конкурентом ТОВ «Видавництво «Розумники» у торгах був фізична особа-підприємець Рогоза Валентин Володимирович, який запропонував свої послуги за вищу ціну - 297 416 грн.

Варто зауважити, що дехто Валентин Рогоза є заступником директора видавництва «Розумники».

Інформації про це на офіційному сайті «Розумників» знайти не вдалося, але на веб-сайті «Освіта Рівненщини» від 23.05.2014 року у статті «ХІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні інформаційні технології та інноваційні методики навчання в підготовці фахівців» вказано, що серед доповідей була в тому числі і доповідь Валентина Рогози – заступника директора видавництва «Розумники».

До того ж на сайті «Урядового порталу» в статті «Відбулося урочисте нагородження переможців Десятого Всеукраїнського конкурсу «Вчитель-новатор» за 3 квітня 2014 року також згадується про Валентина Рогозу, як заступника директора «Розумників».
Раніше Рогоза Валентин Володимирович обіймав посаду керівника науково-методичного відділу видавництва «Розумники», про що можна було б прочитати у статті за 17 січня 2014 року на сайті видавництва, якби ця сторінка не була видалена. Хоча інформація збереглася в кеші.

Минулого року те ж видавництво вже вигравало тендер на поставку електронних підручників для освітніх закладів області (за інформацією http://z.texty.org.ua/seller/73108):

Оскільки ми не можемо стверджувати, що заступник директора «Розумників» і учасник відкритих торгів ФОП Рогоза Валентин Володимирович є однією і тією ж особою та що це могло призвести до недобросовісної конкуренції, Чернігівська обласна громадська організація «Центр політичних студій та аналітики» звернулася до Прокуратури області з проханням перевірити наявну інформацію та, за необхідності, вжити відповідні дії.
 

Останні новини Чернігівщини

Понад 79 мільйонів гривень аліментів – результат піврічної роботи державних виконавців Чернігівщини

Понад 79 мільйонів гривень аліментів – результат піврічної роботи державних виконавців Чернігівщини 08:05

Упродовж першого півріччя 2020 року державна виконавча служба Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції активно зменшувала кількість проігнорованих батьками судових рішень щодо сплати аліментів.

Прокуратура оскаржує надання в оренду земельних ділянок в межах прибережної смуги річки Десна

Прокуратура оскаржує надання в оренду земельних ділянок в межах прибережної смуги річки Десна 07:56

Чернігівською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом розорювання земель прибережних захисних смуг річки Десна, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 197-1 КК України. Відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені за заявою голови правління громадської організації «Українська природоохоронна група».

Корюківські поліцейські оперативно розкрили крадіжку з оселі літньої жінки

Корюківські поліцейські оперативно розкрили крадіжку з оселі літньої жінки 07:40

Поліцейські оперативно встановили особу, що підозрюється у крадіжці грошей, тюнеру та двох ікон у 84-річної корюківчанки.

Ріпкинський район: відшукали та підняли з водойми тіло молодого чоловіка, який зник три доби тому

Ріпкинський район: відшукали та підняли з водойми тіло молодого чоловіка, який зник три доби тому 07:33

9 липня о 13:36 з дна озера, що біля с. Пересаж Ріпкинського району співробітниками Чернігівської обласної водолазно-рятувальної станції піднято на поверхню тіло 24-річного чоловіка.

10 липня - в Англії вперше футбольний арбітр використав свисток

10 липня - в Англії вперше футбольний арбітр використав свисток 07:26

Судді з'явилися на футбольному полі лише в 1873 році. Тоді взагалі вважалося, що за власною ініціативою суддя в гру втручатися не повинен.