Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 березня, 09:00:25

На Чернігівщині триває бойове злагодження батальйону територіальної оборони Київської області

13.06.2014   12:47

На базі 169 навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Десна на Чернігівщині, триває бойове злагодження батальйону територіальної оборони. Підрозділ сформовано з числа військовозобов’язаних Київщини.

Зараз особовий склад батальйону займається одиночною підготовкою на практиці, згідно зі своїми функціональними обов’язками та відточує дії у складі підрозділів.

- Перевагу надаємо виконанню вправ з вогневої та тактичної підготовки, — розповів командир батальйону територіальної оборони. — Враховуємо досвід ведення бойових дій, набутий силовими підрозділами, які зулучені до АТО, та під час миротворчих місій.

Також військовослужбовці вивчають матеріально-технічну частину стрілецької зброї, займаються вогневою, інженерною підготовкою тощо. Під керівництвом досвідчених офіцерів-інструкторів вони навчаються протидіяти терористам у складі тактичних груп, відпрацьовують дії під час різноманітних сценаріїв ведення бою, які властиві діям військових підрозділів в ході проведення антитерористичної операції.

За словами командирів, метою постійних системних тренувань є доведення до автоматизму дій кожного військовослужбовця за будь-яких ситуацій бою. Головна мета — здатність батальйону виконувати визначені завдання.
 

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини